Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak majd a spermájával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd a spermájával?

Figyelt kérdés
A páromat szeretném már orálisan kényeztetni, de nem szeretném lenyelni.Most csinálom majd elősször.Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy szoktátok.Hova köpitek...stb.Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 12. 17:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Na végre egy normális válasz! KÖSZÖNÖM!
2008. szept. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
De szánalmas vagy! Miért égeted le a saját nemedet? Igaz itt csakis te lehetsz ilyen bunkó és primitív!
2008. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Bárhová, csak ne a nadrágba:P

Velem egyszer egy csaj megcsinálta, és hááát nem éppen a hálószobában voltunk :P

2008. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azoknak akik normálisan válaszoltak.:)
2008. szept. 13. 18:17
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

dunctold el,mint a lekvárt!!!!!

és ha vágysz rá kenyd a reggeli kenyérre!!!!

HÜLYÜLÖK!!!!le is nyelheted ,de szertem köpd ki!!!!!!

2008. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam őszintén a barátomnak, hogy nem nyelem le, szivesen kielégítem szájjal de nem nyelem le. Amúgy zsepibe szoktam utána kiköpni. Én már általában érzem, hogy mikor fog elélvezni, ezért sokszor még a számba se megy, hanem az utolsó pillanatokban kézzel ingerlem, ilyenkor neki kell "takarítania" a hasáról :)
2008. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is lenyelem, egyáltalán nem zavar. Az biztos nem az igazi lenne neki, ha pont a végén hagynám abba, és csak kézzel fejezném be. Én biztos hülyét kapnék tőle fordított esetben. És így a takarítás is megoldott. :-)

Nem tudom átélni azok helyzetét, akik nem nyelik le, nekem teljesen természetes.

2008. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

megmondom öszintén - ha egyenjogúság van, a szeretö pasi is végig - orgazmusig - izgatja a böven és finom izüen nedves puncit,az egész szeméremdombot is - és nem hiszem,hogy kiköpi - ha szereti a barátnöjét...Legalábbis én nem..!!Persze, nem lehet senkit kényszeriteni,hogy nyelje le, de mindenkinek saját magára van bizva, hogy mit csinál..!!Az utolsó pillanatban kihuz(at)ni - ?? olyan,mint ha a Ti "csúcsotok" elött hirtelen abbahagyni.. dehát izlés kérdése..Kézzel azért nem "ugyanaz"..!! Szerintem!

Laci

2008. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gyakorlat kell hozzá, ha kézzel fejezed be, akkor legalább közelítőleg hasonló érzés legyen. Persze követelni nem lehet... te döntöd el, mit teszel meg érte.
2008. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm mindig lenyeli, azt mondta szereti csinálni, én azt mondom, h bajod nem lesz töle, szóval, ha akarod, de csakis akkor, akkor nyeld le neki. tetszeni fog neki, hidd el:)
2008. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!