Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak majd a spermájával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd a spermájával?

Figyelt kérdés
A páromat szeretném már orálisan kényeztetni, de nem szeretném lenyelni.Most csinálom majd elősször.Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy szoktátok.Hova köpitek...stb.Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 12. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
zsebkendőbe:)
2008. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Szokták zsepibe v törölközöbe..:)
2008. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És tartsam végig a számban, vagy tarthatok közben szünetet amíg kiköpöm?
2008. szept. 12. 17:23
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
2. válaszoló vagyok..na én ezt a kérdést viszont nem értem..hogy érted h addig szünetet ameddig kiköpöd?Nem jön folyamatosan a sperma miközben orálozod a pasid!:)Csak egy kis előnedv de azt megsem érzed:)
2008. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Legjobb, ha a pasi szól, ha élvez, és akkor nem tartod tovább a farkát a szádban, hanem az utolsó másodpercekben kézzel ingerled. Akkor a sperma a pasid hasára megy, és később papírzsebkendővel le lehet onnan törölni. (Bár én csak előjátéknak szoktam ezt csinálni, egy darabig, aztán ő nekem.)
2008. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Már vagy negyedszer írom le, hogy fektesd a hátára: akkor simán kifolyik, amit nem akarsz lenyelni!
2008. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
68%
Zsepi, törölköző, de akkor sincs bajod ha lemegy.Egyébként pedig nem muszály a szádba...
2008. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Ha lenyeled, akkor esel túl leghamarabb a dolgon. De mehet az arcodra is, azt is nagyon szeresük :)

Meg van zsepi. De ne öklendezve köpd ki, az rohadt illúzió romboló.

Amúgy meg ez a kérdés kb naponta fölkerül.

2008. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
17%
szerintem köpd bele 1 pohárba és vidd be a sperma bankba.
2008. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
52%
ha ugy erzed, akkor nyeld le, en mindig lenyelem, es megsem erzem.semmi bajom nem lett tole:)es szerintem szeretik a pasik, jolesik nekik:)
2008. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!