Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a magömlést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a magömlést késleltetni? Mi elszorítással próbálkozunk. Túl rövid az aktus.

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolj valami másra egy kicsit...adj össze két számot vagy ilyesmi:)
2008. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én leginkább számítógépes játékokra szoktam közben gondolni :)

De el ne mond bnődnek, h mire gondolsz, mert a fejedhez fogja vágni h semmi érzéked nincs a romantikához :D

2008. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az elszorítás nem jó, mert akkor már igazábol megtörtént csak még nem jött ki.

a lényeg hogy gyakoroljatok.

hosszú hosszu tréning.

pl mikor érzed közel vagy akkor abba hagyjátok (erre a párod felöl nagy türelemre van szükség) aztán tovább. hosszú gyakorlás után már jobb lesz.

2008. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szorítsd össze a lábujjaidat!
2008. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak a páromnak és végül is nekem is keresnék megoldást. Ez a lábujj összeszorítás vicc, vagy tényleg jó. Azt már mondtam neki, gondoljon másra, amit igazán azért nem szeretnék, bár a célért "mindent":)
2008. szept. 12. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A korai magömlés relatív dolog, akkor számít korainak, ha a partner nem elégült ki.

Számomra tényleg kiábrándító lenne megtudni, hogy a pasim -aki kiemelkedően jól bírja :) noha, csak hogy biztassalak, elmondta, nem volt ezzel így mindjárt szexuálisan aktív első éveiben, hanem gyakorlat kellett hozzá - közben számítógépes játékokra gondol... :( Habár, ha azt nézzük, a cél szentesíti az eszközt - de tényleg ne mondd el! :)))

Léteznek egyébként olyan könyvek, melyek a tantra szexen alapulnak, és amelyekből megtanulható a férfiak számára a magömlés nélküli orgazmus, így a hosszú szeretkezés művészete. (Bár én még olyan pasival nem találkoztam, aki ezt a technikát a gyakorlatban alkalmazta.)

Onnan is lehet közelíteni a problémát, hogy ha jól felizgatod előtte a csajszit, pl. orális kényeztetéssel, akkor kellőképpen felajzott állapotba kerül ahhoz, hogy rövidebb idő alatt is kielégüljön. A 30-40 perces "üzekedés" végülis senkinek sem érdeke, mert az aztán tényleg romantikátlan, ha már a végén mechanikus hajsza, fárasztó tornagyakorlatszerű valami az aktus az orgazmusért. És ha mégis megtörténik a "baleset", nagyon fontos, hogy elégítsd ki a barátnődet más módon - nagyon rossz a csajnak (is) felajzott állapotban maradni.

Hypathia

2008. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy lány vagy... Akkor -a fentiek mellett :) - azt mondom, próbálj megértő lenni, ha megtörtént a "baleset" - bár tudom, felizgulva, közel az orgazmushoz ez nagyon nehéz. Kérd meg olyankor a barátod, hogy kiakadás stb. helyett ("már megint, nem igaz" stb.) még azzal a lendülettel bukjon le :) és fejezze be másképp- nekem egyszer egy ilyen baleset mentési kísérletéből lett életem egyik legnagyobb, legemlékezetsebb orgazmusa :)

Sok pasinál a koton használata is optimális változást hoz e téren. Van, aki bizonyos pózokra különösen érzékeny, ha ezt érzi, váltsatok ugyanazon az aktuson belül.

Hypathia

2008. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod érzi, hogy már közel van, akkor pihenjen. Maradjon benned, de ne mozogjon. Ha úgy érzi, akkor folytassa. Persze ez nem valami jó, de ezáltal megtanulja kontrollálni magát. És nem kell erre rágörcsölni, különben abból is lehet kudarc. Ha meg megtörtént a baleset, inkább mondj le egy orgazmusról, de vigasztald meg, hogy jó volt neked, és tudod, hogy idővel jobban is fog menni.
2008. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!