Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszitheti-e valaki a...

Elveszitheti-e valaki a szüzességét egy extra rövid aktus alatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vitáztunk ezen. Azt mondta,hogy a srác betette neki, de mivel fájt gyakorlatilag 2-3 ki-bemozgás után a lány abbahagyatta a sráccal. Kérdés,hogy szűz-e még a lány?

Szerintem nem, mivel a lánynak fájt, tehát a srác valószinűleg betette...

Szerinte nem, mert rövid ideig tartott az "aktus", meg mert nem izgult fel.


Igazság szerint, szerintem azért nem akarja elismerni,hogy elveszitette a szüzességét, mert nem pont azzal a sráccal szerette volna és szégyelli.


2010. febr. 27. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
onnantól hogy egy pénisz járt benne, NEM SZŰZ! istenem...
2010. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát bravó mindkettőtöknek... Az értelmi színvonal megvan, az életkor se éri el szerintem a 14et. Onnantól nem szűz valaki, amikor a fiú berakta a lógóját a nunijába(és fordítva).... hova süllyed a világ.
2010. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ugyan igy vok én is:D és én is azt mondom h akkor vele evsztettem el de a volt barátom szerint nem mer h nem vele élveztem el előszőr ezér most nem tom h mit mondjak ha megkérdik kivel vesztetted el avgy hány pőasival voltál eddig??:D

azt monodm h 1,5-elXDXD mer az elsőt félnek számítrom tudom h hülye vok az előző hozzászolókbol levéveXD

DE EZ VAAAAAAN:D

2010. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem azért, de én is azt mondtam,hogy nem szűz, csak ő ezt valamiért nem akarja elfogadni...

(Egyébként 19 éves múltam... De a kérdés már régóta, 2-3 éve vita tárgyát képezi.)

2010. febr. 27. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát kérdezd meg tőle,hallott olyan hangot,mint amikor egy lepedőt eltépnek?Ha nem,akkor szűz.
2010. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó, mekkora baromságot írtál, hihetetlen :D


ha péló járt a lányban, akár átszakadt a szűzhártya, akár nem, akár elélvezett valamelyik fél, akár nem, a lány már NEM szűz!

2010. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem k*ra mindegy? Volt már pasival, ez a lényeg.
2010. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szüzesség egy eggyezményes állapot. Ha átszakad a szűzhártyád, attól még lehetsz hétköznapi értelemben szűz.


Szerintem fölösleges ezen vitázni. Nem érdekes, hogy kivel és hogyan vesztette el!


Feküdjön le a barátjával és dugjanak sokat. Akkor már biztos nem lesz szűz, ti meg kiegyezhettek hogy többet nem vitatkoztok erről, mert értelmetlen!

2010. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondom én,hogy nem szűz... :D Köszönöm!
2010. febr. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!