Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 éves szűz lány vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz lány vagyok. Szeretnék lefeküdni a párommal, de már évek óta van erős hüvelyi folyásom. Akadály lehet ez a szexben?

Figyelt kérdés

Már többször jártam nőgyógyásznál (legutóbb laborvizsgálaton is)és mindig írtak fel valamilyen hüvelykúpot, de soha semmi nem használt. Legutóbb az orvos azt mondta, hogy a problémám hormonális.

(Fogamzásgátlót nem szedek.(egyelőre))

Barátommal eddig még csak a pettingig jutottunk el, de félek, hogy ez a probléma az orális kielégítésnél is felléphet... :S


2008. szept. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

lehetséges hogy ez a folyás nálad természetes, mert ugye vannak nők akiknek vannak folyásuk mensi elött-után de akár közben is. Ez nálad úgy látszik erősebb és minden napos. Ha nincsen kellemetlen szaga akkor nem lesz semmi gond az orálisnál. Amúgy meg minden szeretkezés/petting ill. orális elött mosd meg magad ott alul, és elkerülhető a "kellemetlen szag". Vagy használj intim tusfürdőt. Lehet kapni akármelyik drogériában, DM-ben, gyógyszertárban akár vagy Rossmannban; ilyesmi helyeken. De javaslom azt is hogyha mindig egy nőgyógyászhoz jártál akkor próbálj egy másikhoz is elmenni, mert lehet az a csaj/pasi akihez jársz "buta az egészhez" és lehet télleg van vmi probléma. Kicsit bonyolult sorrendben írtam le miket csinálj, de megszámozom:D

1. menj el másik dokihoz kivizsgálásra ha eddig csak egyhez jártál.

2. használj intimtusfürdőt

3. mindig mosakodj meg aktus elött.

Remélem tudtam segíteni :) Szija

cukorfalat

2008. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem egy orvosnál jártam már... :S és egy ideje intim tusfürdőt is használok, dehát semmi eredménye. :(

Köszönöm a tippeket!

2008. szept. 10. 19:42
 3/4 anonim válasza:
96%
Az eros folyas lehet adottsag is. Mosakodj meg alul szeretkezes elott, es kesz. Az meg ne zavarjon, hogy esetleg az izgalom kovetkezteben nagyon nedves vagy, mert a pasik azt igenis szeretik.
2008. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
első válaszoló vagyok: Akkor egyszerűen te ilyen vagy. Ebbe bele kell törődni. Mondom ha nincs kellemetlen szaga és nem egy orvosnál jártál már akkor semmi bajod. Ezt meg kell szokni. :) És az intim tusfürdő használatát abba ne hagyd mert jót tesz a hüvelyednek és környékének!
2008. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!