Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az ha a férfi napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a férfi napi 8x akar szexet?

Figyelt kérdés

a pszihiáter nő szerint az... tegyük hozzá, hogy a férfi 48. A nő is... a pszihiáter szerint a nő beteg, hogy csak heti 3szor van rá igénye és kezelni kéne...

Ez tényleg így működik???? a szexmániás válaszolók kérem kíméljenek!Tényleg értelmes válaszokat várok!


2008. szept. 10. 14:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit napi 1x dugjatok 7x meg räzd el a farkät és meg van oldva a gond aztän meg mehet gerincsérv mütétre a fiu

De a kezeim közé venném én azt a pszichiäternöt ugy hogy elmenjen a kedve a keféléstöl

2008. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok - és ez az egyetlen hely, ahol le merem írni -, én is szeretném napi nyolcszor, sőt!!! Csak sajnos nálunk a férjem nem ilyen "nagy igényű". De van két kezem, meg egy pasim. Úgyhogy véleményem szerint semmi különleges nincs benne, ha ilyen ez a 48 éves FÉRFI.
2008. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi a válaszokat, az utsó előttin nagyon jót röhögtem.... :o)))) Várom még! Férfiak is írhatnának!
2008. szept. 10. 21:08
 14/18 anonim válasza:
kamaszkorban akar napi 9 is belefer...sot a kamassz fiuknak meg eszaka is van erekciojuk....de kb 40 felett szerintem ez mar nem normalis dolog...
2008. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
végül is normális lenne ha egy nap 72 órából állna!úgy oké,hogy 8,aztán egy hétig semmi,de hogy naponta!!!a puncim szét esne.
2008. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem nem normális!

Legalább 12×kéne.....

2008. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A kérdésemben utaltam rá, hogy KÉREM A SZEXMÁNIÁSOK KÍMÉLJENEK!!!

Kedves über 50! A környezetében hányan vannak 50esek, akik napi 10szer szexelnek? Hacsak nem...már elnézést, de piros lámpás negyed közelében lakik...

Ugye nem sokan...

És mi mondható általában normálisnak? Amiből több vagy kevesebb fordul elő? - Na ugye...-

Szóval én itt abszolút megerősítve érzem magam abból a szempontból - ÉS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK- hogy ez a normálison kívül esik.

KÖSZÖNÖM mégegyszer a válaszokat!

2008. szept. 14. 11:35
 18/18 anonim ***** válasza:

.. kedves NÖ, aki szivesen szexelne 8x-is..

sokszor mindkettötöl függ.. Igaz, "csak" 46 éves vagyok - de volt egy 20 éves barátnöm (gyönyörü)- akivel biztos 8x tudtam volna naponta.. de ö nyögött a 4x után,hogy mára talán elég lenne..viszont volt olyan barátnöm, akivel nekem is napi 2-3 elég volt..! A napi max-om / nem vagyok se rekordhajhász, se "csödör"/ eddig 7 volt. Ehhez persze szabi, pihenés, esetleg tengeri vagy más kellemes környezet is kell. Egy teli-stress-es munkanap után nem megy 7x-szer...!!/legalábbis nekem nem../ Laci

2008. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!