Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az ha a férfi napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a férfi napi 8x akar szexet?

Figyelt kérdés

a pszihiáter nő szerint az... tegyük hozzá, hogy a férfi 48. A nő is... a pszihiáter szerint a nő beteg, hogy csak heti 3szor van rá igénye és kezelni kéne...

Ez tényleg így működik???? a szexmániás válaszolók kérem kíméljenek!Tényleg értelmes válaszokat várok!


2008. szept. 10. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos kipurcannék. (nő vagyok) Nem hiszem, hogy "normális", legalábbis a mi szemszögünkből. Azért 48 évesen ez szép kis teljesítmény. Egyébként én még nem tapasztaltam ilyet, a 4-nél megálltunk :-)
2008. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne,bár én nő vagyok. Amúgy a hüvely PH-ja felborulhat, kettőnél többszöri aktus után, ha óvszer nélkül történik.
2008. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

48 évesen már sok. Fizikailag nem bírják.

Amúgy, ha MINDKETTEN szeretnék, akkor még normális is lehetne. Így viszont nem az.

2008. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A napi 8 szerintem sok,így még csak normálisnak sem mondanám,hiszen az igények itt még csak nem is azonosak ebben az esetben.
2008. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. Itt már valami nincs rendben. Ezekszerint nem elégül ki a szextől ugy ahogy kellene..
2008. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint inkább egyetértünk abban, hogy abnormális, mint normális...

Várom a további válaszokat és előre is köszönöm!!!

2008. szept. 10. 15:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben egy valaki nem normális... mégpedig a pszichiáter. Hogy lenne már beteg az a (48 éves) nő, aki "csak" heti háromszor akarja? Szerintem ez egy átlag körüli érték. Miért kéne kezelni?

A napi nyolc alkalom pedig szerintem is túlzás. Ha belegondolunk, egy nap 24 órából áll, akkor ezek szerint 3 óránként szexelni kéne- úgy hogy az alvás idejét is beleszámítjuk. Szerintem ez abszurd!

2008. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A 48 éves férfit a pszichiáter nővel kéne összezárni, és akkor lehet, hogy kétszer is meggondolná azt a megállapítását, hogy a heti háromszori aktus betegesen kevés :)
2008. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
El sem hiszitek mekkora segítség, hogy válaszoltok! Várom még a válaszokat! és köszi köszi köszi mindenkinek!!!
2008. szept. 10. 15:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát az szerintem is bazi sok :D a pszichiáternő lehet, h nimfomán, és azt hiszi, h ő a normális...

Ha napi 2-3at akarna az még beleférne, de így...

2008. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!