Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy izgatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy izgatom a G-pontom, de nem tudok ugy elélvezni, ahogy kevés csaj tud?

Figyelt kérdés
Elélvezni, elélvezek, és nagyon jó, miután elmentem, érzem, h nagyon dobog a szivem, szinte forog a világ, de csak nedvesebb lettem és nem folyik belőlem... (nem olyan, mintha pisi lenne) (persze, nem pisi, csak sokan ehhez "hasonlítják").. miért nem sikerül ugy elmennem?? mit tegyek még, h legalább egyszer sikerüljön??? légyszi segítsetek :(
2008. szept. 9. 18:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rendben!:)) sok sikert!( örülnék ha megirnád h sikerült e)Persze ha nem gond!:)
2008. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
feltétlen megírom ha sikerül :) de amugy... most is lefeküdtem az ágyra, és egymás után vagy 2-3szor elmentem így, ahogy mondtad.. de most sem folyt semmi.. csak érzem, h elmentem.. remegett a lábam, dobogott a szivem... meg minden ami kell... de nem Olyan... :( szval nem folyt most sem ugy semmi... :S
2008. szept. 9. 19:20
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Utána néztem.Nem minden nőnek van ilyenkor ejakulációja!De lehet azért nincs mert nem engedik el magukat eléggé!Keress rá a google-ban az ilyen dolgokra!Én is onnan tanultam:)..
2008. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) de akkor ez így normális, ha így élvezek el.. ugye?
2008. szept. 9. 19:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális!Örülj hogy megtaláltad a kis örömszerző pontodat!Nem mindenki találja meg sajnos!:(

Gyakorolj aztán kiderül hogy lesz e neked is ejakulációd v nem..de ha nincs az egyáltalán nem baj..főleg ha nem csak 1× mész el!:)

2008. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm, h segítettél!!! :) majd gyakorolgatom.. hátha sikerül :) Neked amugy mennyi idő után sikerült kb? és hány évesen? :)
2008. szept. 9. 19:29
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy cikket is!


A női magömlést, amit egyébként tévesen hívnak így, titok övezi, hiszen nagyon keveseknél fordul elő. Sokan, ha nem olvastak róla, amikor találkoznak vele, akkor azt hihetik, hogy baleset történt szex közben. Pedig a női magömlésnek semmi köze a vizelethez.

És nem is szabad tőle megijedni, hiszen a legerősebb gyönyörérzettel párosul.

Az ejakuláció a nőknél a G-pont izgatása által kiváltott orgazmuskor jöhet létre. Nem minden G-pont orgazmuskor követkekezik be. Bár hasonló a jelenség a magömléshez, mégsem lehet annak nevezni. A férfi ejakulációjakor a hímivarsejtek ürülnek, a nőknél viszont csak híg, vízszerű váladék távozik.


Remélem megnyugtat!

Nekem 3× ment,de elötte a barátom tapintott rá..csak akkor nem mertem magam elengedni..Aztán probálgattam és sikerült:) 19 vagyok.

2008. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hmm... és mennyi ideig próbáltad, h sikerült?
2008. szept. 9. 19:32
 19/22 anonim ***** válasza:
20 percig kb:)
2008. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%

"Neked miért nem sikerül a hüvelyi? a pároddal sem megy? :( amugy Te is kipróbálhatnád amit az utolsó válaszoló írt, hátha ugy sikerül... (Énis azon leszek ma:) ) "


Nem tudom, mikor a barátom kézzel izgatja a G pontom vagy lovagló pózban csináljuk, először jó, már majdnem 'annyira' is jó, aztán úgy 20-30 másodperc után átváltozik az érzés pisilési ingerré és onnantól rettentő kellemetlen, egyszerűen úgy érzem mindjárt bepisilek. Próbáltam már hogy elengedem magam és nem-érdekel-mi-lesz, de egyszerűen miután átváltozott az inger a kellemetlenné, alig várom hogy abbahagyja a barátom, mert teljesen lelohadok tőle, elvesztem az addigi izgatottsági szintet. Szóval egy ideje már nem is próbálkozom, a kudarcok elvették a kedvem... :(

(azért azt a borotvásat lehet kipróbálom :D bár csak zuhanytálcánk van de szerintem megoldom :D)

2008. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!