Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy izgatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy izgatom a G-pontom, de nem tudok ugy elélvezni, ahogy kevés csaj tud?

Figyelt kérdés
Elélvezni, elélvezek, és nagyon jó, miután elmentem, érzem, h nagyon dobog a szivem, szinte forog a világ, de csak nedvesebb lettem és nem folyik belőlem... (nem olyan, mintha pisi lenne) (persze, nem pisi, csak sokan ehhez "hasonlítják").. miért nem sikerül ugy elmennem?? mit tegyek még, h legalább egyszer sikerüljön??? légyszi segítsetek :(
2008. szept. 9. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!

De a pisilési ingert érzed?

2008. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

szia!

valamikor érzem, valamikor nem.. az elején nem nagyon... később meg olyan mintha belenyilalna vagy nem tudom h írjam a csiklómba.. és azt is izgatom hozzá, de nem megy ÚGY ugysem... :S

2008. szept. 9. 18:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy te nem érsz úgy hozzá mint ahogy egy férfi tudna neked.Sok G-pont izgató dolgot lehet venni mért nem probálkozól meg velük?Próbáld meg a pároddal ha van és hiddel nagyon fogod élvezni!
2008. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A párom mikor először "benyul" egyből megtalálja és annyira jó érzés, h el sem tudom mondani... és tényleg elmegyek később, van h többször egymás után is.. de nem folyik ugy belőlem... miért nem? ez normális? és ugye nem élek tévhitben? szoval csak elélvezek.. nem?
2008. szept. 9. 18:52
 5/22 anonim ***** válasza:
Első válaszoló(kérdező:D ) vagyok.Lehet hogy hüvelyi orgazmusod volt nem G-foltos!Ha érzed a pisilési ingert akkor ne hagyd abba csináld gyorsabban,jobban nyomogatva(ingerelve)..probáld meg egyedül a fürdőkádban.Valami kis használati tárggyal!(persze ne olyannal amivel felsértheted magadat belül)
2008. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És ha csak hüvelyi volt, akkor mit tegyek még, hogy g-foltos legyen? annyira szeretném legalább egyszer átélni :((
2008. szept. 9. 18:59
 7/22 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! várom még a hozzászolók tapasztalatait, tanácsait :)
2008. szept. 9. 19:00
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülhetsz a hüvelyinek is, csomó nő azt sem tudja átélni (még nekem sem sikerült :( )
2008. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
még mindig az első vagyok.Nekem így jött össze:Befeküdtem a kádba egy kis meleg vízet engedtem.Van egy borotvám amit már nem használok de a nyelének a vége kivastagszik és levan kerekitve.Na én azzal ingereltem.Mikor érzed h uhh de jó és érzed a pisilési ingert akkor találtad meg a g-pontodat!Ha megvan tessék szépen ingerelni.Nem kell ki-be húzkodni csak ,,nyomogatni":)..Remélem sikerül!
2008. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló! örülök Én ennek is, csak ki szeretném próbálni a g-foltosat is... Neked miért nem sikerül a hüvelyi? a pároddal sem megy? :( amugy Te is kipróbálhatnád amit az utolsó válaszoló írt, hátha ugy sikerül... (Énis azon leszek ma:) )

Utolsó /első/ válaszoló! Köszönöm a tanácsodat, majd kipróbálom remélem sikerülni fog :) megpróbálom ugy, ahogy írtad :)

2008. szept. 9. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!