Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az új barátommal tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal tegnap feküdtem le először náluk és egy elég furcsa dologgal hozakodott elő. Kiderült, hogy van egy vibrátora és azt akarta, hogy szex közben a seggébe legyen. Ez perverzségnek számít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalatlan, de ilyennel még nem találkoztam, és belementem. Ő nagyon élvezte, elég hangos volt, viszont nekem ez annyira kellemetlen volt, hogy nem tudtam élvezni. Ma elbeszélgettünk a dologról, és rákérdeztem, hogy vonzódik e a fiúkhoz. Azt mondta, hogy soha nem lenne együtt egy másik pasival, csak ez egy extra élvezetet nyújt neki. Nagyon szeretem őt a kapcsolatunk nyílt, és őszinte, de mégegyszer nem szívesen élném ezt át. Szerintetek hogyan tovább? (22 éves lány)
2008. szept. 6. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát, szerintem egy nő férfi kapcsolatba ez még belefér. Sokan megbotránkoznak hogy ez perverz dolog, és biztos sokkal elfogadottabb hogy inkább a nők seggébe dugjanak mindent, de ez megint más tészta. A barátod ott szúrta el szerintem hogy ezt nem a legelső együttlétkor kellett volna elővillantani. Később is rávezethetett volna téged hogy egyáltalán mi a hozzáállásod. Nem hiszem hogy neheztelt volna ha nem mész bele. Mondd meg neki őszintén hogy nem esett jól, és beszéljétek meg. Aztán kituggya, ha későbbiekben jobban ráhangolódsz mind testileg mind érzelmileg a fiúra, talán majd időnként lesz kedved eleget tenni ennek a kis játéknak.
2008. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen sztem is az a baj hogy elsőre előrukkolt vele.
2008. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még egyáltalán nem perverzió, csak talán az időzítéssel volt egy kis gond, meg még az együttlét előtt beszélni kellett volna erről.

Ne aggódj ez nem a homoszexualitás jele, csak a kedvesed nagyon nyitott, és ellenérzéseit leküzdve egyszerűen tudja mi jó neki. Csak figyeld szex közben mennyire élvezi, ez csak neked is felkorbácsolja a izgalmi állapotodat, és segítsd, hogy még jobb legyen neki. Természetesen vívd ki magadnak, hogy rád is ugyanannyi figyelmet szenteljen.

Esetleg a vibrátort megkerülve, de az ujjaddal is izgathatod ott lent, miközben orálisan kényezteted. Ettől biztos a tenyerén fog hordozni!

Petranova

2008. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az nem furcsa ha egy nő használja akár a végbelében is,de ha egy pasi akkor igen?És ettől már buzi?

Ez hülyeség!Arra nem gondol senki,hogy esetleg megtapasztalta a prosztataorgazmust?


"A prosztatamasszázs természetesen más fogásokkal együtt is alkalmazható. Rámenős hölgyek például mialatt ujjukkal az ánuszban működnek, szájukkal a péniszt kényeztetik. Némelyek szerint ez a gyönyörök csúcsa. Ez a masszázs potencianövelésre is kiválóan alkalmas. "

[link]

Tapasztalatgból mondom,h imádják a pasik,jobb,mint az eddig ismert sima orgazmus és gondolom nem ismeritek még annyira egymást,h ő erre megkérjen v.nincs még benne tapasztalatod ezért nem.Ha kellemetlen hagyd ott őt,mert biztosan nem fog a kedvedért lemondani róla,hogy aztán titokban csinálja egymagában.A szexet lehet jóval magasabb fokon űzni,de gátlásokkal nem megy.

2008. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 eperke2 ***** válasza:
90%
Hát???Most le leszek pontozva meg minden..de ahogy elképzelem ,hogy a Párom fenekéből kiáll egy vibrátor???Úristen!!!Nekem NAGYON GÁZ!!!Sokan nagyon tudományosan kezelik itt ezt a kérdést...De az Életben nem tudom ki bírja ezt elfogandi?Én nem...Maradi vagyok,lehet...??Normális szexet szeretem...
2011. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!