Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az új barátommal tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal tegnap feküdtem le először náluk és egy elég furcsa dologgal hozakodott elő. Kiderült, hogy van egy vibrátora és azt akarta, hogy szex közben a seggébe legyen. Ez perverzségnek számít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalatlan, de ilyennel még nem találkoztam, és belementem. Ő nagyon élvezte, elég hangos volt, viszont nekem ez annyira kellemetlen volt, hogy nem tudtam élvezni. Ma elbeszélgettünk a dologról, és rákérdeztem, hogy vonzódik e a fiúkhoz. Azt mondta, hogy soha nem lenne együtt egy másik pasival, csak ez egy extra élvezetet nyújt neki. Nagyon szeretem őt a kapcsolatunk nyílt, és őszinte, de mégegyszer nem szívesen élném ezt át. Szerintetek hogyan tovább? (22 éves lány)
2008. szept. 6. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Valószínüleg a pasid látens meleg, én a helyedben résen lennék. De ha már az elsőnél zavart, gondolkozz el, mi lesz később? Üdv
2008. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos lehet hogy a szexuális igényeitek, habitusotok nem egyezik. Lehet hogy össze tudtok csiszolódni, viszont ha a párod miattad fojt el majd olyan vágyakat amik fontosak neki az előbb-utóbb frusztrációt fog szülni. Ha viszont te engedsz az ő kívánságainak de egyáltalán nem élvezed a dolgot akkor neked lesz rossz! Mindenképpen kényes helyzet, talán ez tényleg csak egy extra dolog ami nem olyan fontos neki, a továbbiakban úgyis ki fog derülni...
2008. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez perverzsegnek szamit, - mondjuk hallottam mar durvabbat is, - minden esetre nekem nem log ki vibri a seggembol szex kozben, megis jol elvagyunk az osszes csajommal. ;) Keres egy normalisat, vagy legalabbis olyat, aki ugy perverz ahogy te, es osszeilletek. Vagy eroltesd ezt a kapcsolatot par evig, es akkor majd 30 evesen probalhatsz uj pasit keresni...
2008. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
82%
azt mondják hogy mindent lehet az ágyban ami mind2ötöknek jó. na ha ez nem jó neked, akkor...
2008. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
De pont azt írta, hogy mégegyszer nem élné át. Hát akkor mond meg neki, hogy többet nem szeretnéd...
2008. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez a perverzség, nem perverzség annyira hülyeség.. kinek mi az. pl vannak olyan afrikai törzsek, ahol akkor vetnek meg, ha néha nmincs kapcsolatod a saját nemeddel. mindemellett én iszonyat homofób vagyok és megértem h mit érzel :D
2008. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát neki ez nem perverz,neked igen...

Én sem viselném el azt hiszem,ha szex közben a barátom seggében zizegne a vibri,és nem azt élvezné amit velem csinál.

Szerintem minél előbb hagyd,ha szerelmes vagy akkor meg próbáld megváltoztatni.De ugyebár a szerelem lényege az elfogadás,és mindenkinek van hibája,úgy kell elfogadni.De ezt nem kell! Túl nagy dolog ez ahhoz,hogy tűrd...és gondolj bele,ha te aztmondod neki hogy ne csinálja ezt többet,majd csinálja olyannal aki elviseli ezt a perverzségét.

2008. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy hogyan tovább te döntöd el. Viszont kimondtad, hogy nem akarsz átélni egy ilyen alkalmat, és nem élvezted. Magyarul nem illetek össze szexuálisan. Ő igy élvezi a szexet, kérdés, hogy megszokod e ezt, és akarsz e ehhez aszisztálni. Nem tudom, hogy perverzég e, szerintem egyszerűen gusztustalan, hogy egy pasinak seggbe kell kuratni magát egy vibivel, hogy élvezzen.
2008. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

gondolom most egy világ omlott össze benned ...

hagyd az ilyen férfiakat másnak, vagy fogadd el, hogy perverz ....

2008. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

A férfiaknak a G pontjuk a prosztatájuk körül található, tehát az az élvezet amit ő átél análisan, azt éled át te amikor hüvelyi orgazmusod van. Ez a férfi sima elélvezésnek kb. az 5xös érzését nyújtja. Tehát emiatt megértem a barátodat, és ettől még 98% hogy nem homokos, csak egyszerűen rájött hogy ott jobban lehet élvezni. De mégis veled csináltatná a barátnőjével és nem egy fiúval.

De őszinte leszek hozzád, mindazok mellett hogy megértem amit a barátod érez, én sem csinálnám szivesen. Igazából sztem ez egy nőnek perverzió, ha szereti csinálni a fiújának.

2008. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!