Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 24 vagyok, fiú és szűz. Sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok, fiú és szűz. Sose próbálkoztam a lányoknál. Néha a szexet is taszítónak találom. Az önkit csak ritkán élvezem. Önbizalmam egyáltalán nincs. Hogyan lehetne feltúrbózni? Miért nem érdeklődök eléggé a lányok után?

Figyelt kérdés

Valamiért eszem ágában sincs próbálkozni (luzer vagyok,de meleg nem pl. )Nagyon ritkán eszembejut milyen lehet ha van bnőm, de nem tudék mit kezdeni vele. Az egész életemmel együtt ez is félrecsúszott. Mi van velem? Mi van ilyenkor?Jó lenne ha tudnék csajozni és élvezni is tudnám csak olyannak születni kell.Miért csajozzak ha úgysem akarok tőlük semmit?Mondjuk én se kellenák nekik.

Ha elveszteném valahpgy a szüzességem az dobna az önbizalmamon és a hozzáállásomon? Különben sem tudok it mondani neki,beszélgetni meg....


2008. szept. 4. 19:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Képzeld nincs ilyen lány ismerősöm.Lány ismerősöm is kevés van.Köszönünk egymásnak és mindenki megy tovább.

Ha lenne se mondanám el.Óriási nagy égés lenne.Jómultok sétáltam egy lány isemrőssel sőt még a kezét is fognom kellett olykor,mert félt a sötétben,de csak ennyi.Egyikünk se akar a másiktól semmit.ui elég furcsa volt

2008. szept. 9. 19:55
 22/24 anonim ***** válasza:

Az én barátom is pont ilyen mint te. Nehéz elfogadnom, de beszélgetni nem tudok vele egyáltalán. Csak innen tudom, hogy milyen lehet. Hogy nincs önbizalmad, sajna azt is megértem, mert nekem sincs. Megy az örökös féltékenykedés, hogy megcsal engem, mert hogy nézek ki. Szóval szerintem nagyjából érthetem...

Pussz:

A

2008. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szerinted,hogy lehet ebből kitörni?Hogy lehet megváltozni,önbizalmat szerezni stb?

Szeretnék feltenni egy csúny kérdést.Ha a barátod olyan,mint én akkor ,miért jöttél össze vele?

2008. szept. 10. 19:02
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia,

én is hasonló cipőben járok,csak én még 18 vagyok.k.b. 1,5 éve még nem nagyon beszélgettem senkivel(csak a haverokkal,lányokkal szinte soha)/és irígykedtem másokra h ők hogyan csinálják)De ki akartam törni belőle,és azokat a jó csajokat akik tetszenek felvettem msn-re(gondolom neked is van)ott sokkal könnyebb beszélni,és az olyan témákat hoztam fel mindig ami közös,pl. a sulit,vagy a bulikat./néha éreztem úgy h zavarok,v biztos untatom,de nem számított)

Még most sincs barátnőm,mert várok 1-re akinek barátja van sajnos(a többitől meg nem akarok/tudok semmit)-de lehet vele se tudnék semmit kezdeni,csak arra fogom h foglalt,ezt nemtom eldönteni:)-De az a lényeg h most már élőben is tudok beszélni lányokkal eleinte olyan semleges témákról,aztán jöhetnek olyanok amik tényleg érdekelnek,-de fontos h ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel,hanem vedd rá h ő minnél többet beszéljen/és akk te se érzed magad hülyének mert hülyeségeket mondasz, és ráadásul mindig meghallgatod őt.

2009. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!