Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 24 vagyok, fiú és szűz. Sose...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok, fiú és szűz. Sose próbálkoztam a lányoknál. Néha a szexet is taszítónak találom. Az önkit csak ritkán élvezem. Önbizalmam egyáltalán nincs. Hogyan lehetne feltúrbózni? Miért nem érdeklődök eléggé a lányok után?

Figyelt kérdés

Valamiért eszem ágában sincs próbálkozni (luzer vagyok,de meleg nem pl. )Nagyon ritkán eszembejut milyen lehet ha van bnőm, de nem tudék mit kezdeni vele. Az egész életemmel együtt ez is félrecsúszott. Mi van velem? Mi van ilyenkor?Jó lenne ha tudnék csajozni és élvezni is tudnám csak olyannak születni kell.Miért csajozzak ha úgysem akarok tőlük semmit?Mondjuk én se kellenák nekik.

Ha elveszteném valahpgy a szüzességem az dobna az önbizalmamon és a hozzáállásomon? Különben sem tudok it mondani neki,beszélgetni meg....


2008. szept. 4. 19:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem tudok bulizni.Nem tanultammeg szórakozni és igazából nem is szeretme az ilyen helyeket.Tulajdonképpen semmmilyen társas eseményt sem szeretek.

Sose szólítanék meg idegeneket az utcán.Az ismerősőknek sem tudok mit mondani nem,hogy az ismeretlennek. Igazából a fiúkal sem tudok miről beszélgetni.Képzeld milyen lehet a lányokkal ha véletlenül sor kerül rá,mert nem tudom elkerülni.

2008. szept. 5. 17:55
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Nincs meg benned az igény, hogy legyen valaki melletted akár haver v barátnő, akivel bizalomban lehetsz? A családi kapcsolatokra sincs igényed. Nem akarsz egy nap férj lenni és apa?? Az egy dolog, hogy nem vagy társasági ember, és nem mész minden felé, de, hogy egy embert se tűrj meg magad mellett már nagyon durva. Arra , hogy tudj csajozni, nem kell születni. Hanem szép lassan belejön az ember, hogy kialakitson egy párkapcsolatot. Elöször beszél a jó nőkről, aztán ügyetlenkedik, randizgat, majd egyszer lesz komoly kapcsolata is. Gyakorolni kell, de most komolyan. Az a fura, hogy más ezt 14-15 évesen elkezdi te meg, jó 10 évvel lemaradtál. A helyedben szexuálpszichológushoz mennék talán még nem késő.
2008. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azt mondtad hogy ha észreveszel 1 lányt aki tetszik akkor mér nem mész oda hozzá. a vége az volt hogy nem akarsz tőle semmit meg őse tőled akkor minek? Ez eléggé ellentmondásos. Tetszik a lány, te segítséget kérsz tőlünk ezen a fórumon, és ellenkezekézzel lábbal azellen hogy sikerüljön, mondván ugysem akarnál semmit. Nem úgy megy ez hogy odamész valakihez és ha estig nem döntöd meg akkor szőrös lesz a nyelved. Megértem hogy ettől félsz, énis ettől féltem hogy nem tuttam elképzelni hogy kell. De simán annyi a lényeg hogy beszélsz, gyakorolsz és semmire nem koncentrálsz. Ha 1 pillanatig is koncentrálsz arra pl hogy én most megmondom neki hogy teccik nekem, vagy én most őt megcsókolom, vagy úristen felfog vinni magához és ott lehet szexelni akar, és én nem tudom mit tegyek, szal ha koncentrálsz ezekre akkor 1 nagy görcs lesz az egész. Nem görcsös leszel, hanem görcs lesz a viselkedésed, az érzelmeid és teis.
2008. szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak egy valamit nem értek. Azt írtad, hogy nem mennél oda csajhoz, mert nem tudnál vele mit kezdeni...Nem képzelted még el soha, hogy milyen lenne megcsókolni, megsimogatni stb...?

Biztos lenne miről beszélgetnetek...vagy alapból nem tudsz beszélgeti?

Szeretnék segíteni, mert meg tudlak érteni!

Puszi:A

2008. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ahogy elnezem, nem vagy egy nagy dumas, azert olvasni remelem szeretsz. Van egy konyv, megtortent esemenyeket ir le, eleg jopofa, tanulsagos is, meg erdekes is, meg vicces is:

Neil Strauss: A játszma

tessek megvenni, elolvasni, van benne egy figura, Extramask neven, na az az urge 26 evesen meg rendesen hokizni sem tudott aztan mi lett belole... :) Aztan majd irj, ha Debrecenben jarsz, elugrunk csajozni, hatha megis bejon a dolog. :)

2008. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Biztos van egy két lány ismerősöd azért.. osztálytárs vagy valaki. Keress egy ilyet és alakíts ki vele BARÁTI kapcsolatot! Nagyon sok mindent meg lehet tudni így a nőkről és ha már vele barátként tudsz beszélgetni akkor nem lesz nehéz "úgy" is beszélgetni egy lánnyal. Mondd el neki ezeket a dolgokat, kérd meg h segítsen neked, nem fog kiröhögni hidd el!
2008. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

ezk szerint nincs meg bennem az igény?látotd ezt sem tudom.Én sem tudom,hogy történhetett,hogy 10 évvel lemaradtam.

Azt nem tudom,hogy a szexuálpszichológus milyen,de a dilidokikat utálom.Semmire sem jók.Amúgy ismersz pécsett egy szxdilidokit? Megkérdezhetem,hogy ő mit csinál vagy,hogy mire jó?

2008. szept. 9. 19:37
 18/24 A kérdező kommentje:
Tudod igazad van abban,hogy ellentmondásos,de ha így van.Hozzátenném csak nagyon ritkán van ilyen.Veledmég nem volt olyan,hogy megtetszett egy ruha,de nem akartad felhúzni. Leszögezem magamban,hogy szép lány és ennyi.Nem akarok vele megismerkedni.Ezt így tudom elmondani.Arról meg szó sincs,hogy szeretném hanyatdönteni.Azt inkább elkerülném.Tehát ha nem akarok vele megismerkedni és dugni sem akkor miért mennék oda?
2008. szept. 9. 19:42
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia A

Igazából elég ritkán fordul elő,hogy elképzelek valami ilyesmit.Én alapból nem vagyk túl jó a beszélgetésben.ill.meghallgatoma másikat.

Szeretnél segíteni? Vagyük fel a kapcsolato? Te is voltál már így azért értesz meg?

2008. szept. 9. 19:46
 20/24 A kérdező kommentje:

Debrecen

te is pua vagy? Ahhoz is kevés vagyok,hogy oda elmennyek.Ott sincs keresni valóm. Hallottam már a könyvről,hol lehet beszerezni?

2008. szept. 9. 19:49
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!