Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srác! Régen jártunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác! Régen jártunk fél évet! Ujra összefutottunk és majdnem mondhatni hogy "megerőszakolt" hogy lépjek tul rajta?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok....( már nem szűz) megismertem régebben egy pasit (laci) 21! Fél évet jártunk, majd vége lett, mert nem tetszett a természete, de fél év alatt nem volt szex köztünk, csak petting!! Most nemrég, ujra összefutottunk, beszélgettünk, elvoltunk, és nemrégiben elmentünk egy étterembe ettünk, majd elmentünk bulizni egyik éjszaka, ahol ő elég sokat ivott! gondoltam, h már eléggé ismerem, meg a csakládom is, ilyne állapotban nem engedhetem el, átvittem hozánk, lefektettem az ágyba... és magával rántott ( ez hajnali 4 fele volt) és lesmárolt, ---> visszasmároltam mivel ebben még nem volt smemi rossz, és hirtelen elkezdett erőszakos lenni, leszedni a felsőm, meg mindent rolam, mondtam h neeee mert nem szeretném, ztmondta h már nem birja tovább, igazábol nem nagyon mertem ellenkezni mert eléggé furcsán viselkedett:( szóval megtörtént, akármit tettem is!!! reggel felébredt hát elküldtem "melegebb éghajlatra" !! de aztmondta h szerelemböl volt! azóta is hivogat! nemtudom ezek után mit lehetne tenni!! légyszi segitsetek!! (jah, amugy nem ő volt az első, csak a második és kicsir fájt a dolog, nem vagyok tul tapasztalt) előre is köszi mindnekinek!!!
2008. szept. 1. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erőszakról szó sem volt!!!
2008. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem nagyon gyerek vagy még ezekhez a dolgokhoz. Ez látszik a szitun is, hiszen ha nem akartál volna semmit, akkor nem viszed el magadhoz, és nem viszonzod a közeledését. Olyat ne állíts, hogy erőszak, mert ez nem az. Akkor most nem ide írkálnál!!
2008. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tevedes, ez ugyanis a nemi eroszak tipikus esete! Abban a pillanatban, hogy a lany mondta, hogy "Neee, nem szeretnem" es o folytatta es akarata ellenere tette magaeva elkovette ezt a _buncselekmenyt_.


Most hiaba mondom en, vagy mondja akarki vagy gondolod te, hogy nem is, attol o meg megeroszakolt. Sajnalom...


Rajtad all, hogy feljelented-e (es akkor vallalnia kell a tettenek kovetkezmenyeit), vagy hallgatsz es o buntetlenu eli tovabb az eletet.


Vajon megteszi legkozelebb is?

2008. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!