Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy srác! Régen jártunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác! Régen jártunk fél évet! Ujra összefutottunk és majdnem mondhatni hogy "megerőszakolt" hogy lépjek tul rajta?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok....( már nem szűz) megismertem régebben egy pasit (laci) 21! Fél évet jártunk, majd vége lett, mert nem tetszett a természete, de fél év alatt nem volt szex köztünk, csak petting!! Most nemrég, ujra összefutottunk, beszélgettünk, elvoltunk, és nemrégiben elmentünk egy étterembe ettünk, majd elmentünk bulizni egyik éjszaka, ahol ő elég sokat ivott! gondoltam, h már eléggé ismerem, meg a csakládom is, ilyne állapotban nem engedhetem el, átvittem hozánk, lefektettem az ágyba... és magával rántott ( ez hajnali 4 fele volt) és lesmárolt, ---> visszasmároltam mivel ebben még nem volt smemi rossz, és hirtelen elkezdett erőszakos lenni, leszedni a felsőm, meg mindent rolam, mondtam h neeee mert nem szeretném, ztmondta h már nem birja tovább, igazábol nem nagyon mertem ellenkezni mert eléggé furcsán viselkedett:( szóval megtörtént, akármit tettem is!!! reggel felébredt hát elküldtem "melegebb éghajlatra" !! de aztmondta h szerelemböl volt! azóta is hivogat! nemtudom ezek után mit lehetne tenni!! légyszi segitsetek!! (jah, amugy nem ő volt az első, csak a második és kicsir fájt a dolog, nem vagyok tul tapasztalt) előre is köszi mindnekinek!!!
2008. szept. 1. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek szépen, ne csodálkozzál ezen, mert 1: hazaviszel egy tök részeg fickót 2: visszacsókolod és ezek után csodálkozol, ha erőszakos veled. Ha annyira nem akartad, miért nem kiabáltál a szüleidnek? Vagy nem velük laksz? nem tudok mit mondani, sztem ez butaság volt, sajnálom ha fájt, de valld be őszintén: először neked is tetszett, vagy nem? Figyelj, ha felizgatsz egy pasit és ő erősebb (ugye általában erősebbek, mint mi nők), akkor az veszélyes. Értem én, hogy ismerted meg miegymás, ezek után mit vársz, mit írjunk? Sajnálom és remélem nem fogsz még szórakozni és szóba állni vele, ha igen, egészségedre!!! Bocs, ha durva a válasz, de ez saját vélemény...
2008. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezt hívják nemi erőszaknak és fel lehetne jelenteni, mivel nem akartál vele lefeküdni. Ha a szüleid tudják, hogy ott volt és h nem vagy szűz, akkor mond el nekik mi történt és irány látleletet vetetni onnan pedig a rendőrség jön.
2008. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
apám nem lakik velünk, anyám meg mikor hazavittem 4-kor ment el dolgozni, amit én nem tudtam:( Visszacsókoltam, de nem tudtam h ez lesz belőle, szerintem attol nem kellett volna ezt csinálnia...
2008. szept. 1. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem erőszak, Te hívtad, visszacsókoltál és még nagyon nem is ellenkeztél. Persze elmehetsz a rendőrségre és hazudhatsz. Amerikában nagy divat, vannak nők, akiknek fél tucat erőszakolási ügyük folyik egyhuzamban, sírnak kcisit bíró előtt, aztán el kell ítélni valakit...

Ez most neked egy nagyon durva lecke volt, ha valamit NEM akarsz, akkor ellenkezz!

Ellenkező nőt nem lehet megerőszakolni. Próbáltam már én is barátnőkkel, csak játékból, ők kacagtak, én meg még a nadrágjukat sem bírtam levenni, pedig minden erőmet bevetettem és nem vagyok kis darab, csöppet sem...

2008. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na!! semmi feljelentés, semmi ilyesmi nem lessz, mert részben énis hibás vagyok!!! amugy az a baj h én szerelmes vagyok... csak azért nem akartam mert a szexet még tul korainak gondoltam, hiszen már régóta nem voltunk együtt!
2008. szept. 1. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor meg mit szeretnél? Senki sem fogja meghozni helyetted a döntéseidet.
2008. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg nem akartad volna, úgy csinálsz mint aki benne van a dologban, és leharapod a farkát, majd átrohansz a szomszédba... Az mondjuk hülyeség hogy ellenkező nőt nem lehet, tapasztalat (bár hála mindennek ami jó és szent, szintén csak kapcsolaton belül, bár beleegyezésem nélkül, lehetett volna rosszabb is...) Döntsd már el legalább azt hogy túllépni akarsz vagy szerelmes vagy! Megjegyzem, én semmi esetre sem jönnék össze vele, mert aki egyszer erőszakos, az később is az lehet, és egy életre tönkreteheti a szexuális életedet, lelkivilágodat. Feljelentést tehetnél, mert ha a behatolás közben mondod azt hogy mégsem, és ő mégis megteszi, az is nemi erőszak kategória (bár legalább belátod hogy nincs alapja, te voltál hülye). Véleményem szerint ha már elküldted melegebb éghajlatra, maradjon is ott!
2008. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés hogy hogyan lépj túl rajta? Vagy nem értelek. Ezt te is akartad, csak nem gondoltad végig, erőszakról szó sem volt, mert hazavitted, visszacsókoltad, tehát mást nem várhattál. Most mi a kérdésed? El akarod felejteni vagy újra akarod kezdeni vele?
2008. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Elhiszem neked, hogy rossz érzés volt, mert én is kerültem hasonló helyzetbe. A te és az én történetem kicsit egyezik. De abban eltér, hogy én ellenkeztem csak az ingem kigombolásáig jutott és a szerencsém az volt, hogy egy barát megmentett tőle. Különben én is a "te sorsodra" jutottam volna. Minden kapcsolatot megszakítottam vele s azóta nem beszéltünk. Újrakezdeni sohsem kezdeném újra vele. Ha van eszed nem kezdesz vele kapcsolatba. Ha mégis úgy döntesz megpróbálod akkor el kell fogadnod a stílusát és a kirohanásait. Tudomásul kell venned és akkor nem panaszkodhatsz, mert az a TE Döntésed volt.
2008. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Az előző hozzászóló vagyok és szintén 16 éves.
2008. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!