Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek milyenek ezek a klasszikus slip fürdőgatyák (vagy úszógatyák)?

Figyelt kérdés

Melyik színben tetszik jobban? Jó a szabásuk vagy béna? Rajtam milyen? (Az is vélemény lehet, hogy jók, csak rám nem valók, vagy máshogy kéne viselni, mittudomén.) A Tez.nisben vettem, Calz.donia gyártotta nekik saját márkásnak.


Azt is meghallgatom, ha valaki alapvetően bétámadja a fecskét, de itt most nem fürdőgatyaműfaji vitát nyitnék elsősorban, volt sztreccses szárasom is sok, de én most megint ezt tartom magamon komfortosnak, ha véletlen fürdőruhás strandra, uszodába mennék, amúgy sem vagyok már tini.)


Kort is írjatok, köszi!



[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. máj. 28. 17:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem csak a színük de a fazonjuk se tetszik

18/L

2016. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy manapság nem tömegdivat, habár kétségtelenül ismét ott van a menő márkák áruskálájában ez a fazon is. Nekem pedig pont bejön, ha valaki nem pont ugyanolyan, mint a többi húszezer (amikre főleg a pasik hajlamosak, beleszürkülni a tömegbe, strandon pl. a szörfgatyás tömegbe). Ráadásul neked ez még jól is áll. Engem az se zavar, hogy kiemeli a farkad. Férfi vagy, miért kéne rejtegetni a férfiasságodat, neked meg amúgy sincs mit nagyon szégyellned...


22 L

2016. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, megnéznélek nélküle is. :3
2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szidike444 válasza:

Szerintem jòl àll... nekem szemèly szerint a piros teszik jobban.

Azzal ne foglalkozz mi a divat... règebbez volt ès mindenki ilyen fazonùban jàrkàlt, mert màst fajta nem is nagyon volt...

A sport emberek mèg mindig preferàljàk ezt a fazont...

2016. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!