Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek milyenek ezek a klasszikus slip fürdőgatyák (vagy úszógatyák)?

Figyelt kérdés

Melyik színben tetszik jobban? Jó a szabásuk vagy béna? Rajtam milyen? (Az is vélemény lehet, hogy jók, csak rám nem valók, vagy máshogy kéne viselni, mittudomén.) A Tez.nisben vettem, Calz.donia gyártotta nekik saját márkásnak.


Azt is meghallgatom, ha valaki alapvetően bétámadja a fecskét, de itt most nem fürdőgatyaműfaji vitát nyitnék elsősorban, volt sztreccses szárasom is sok, de én most megint ezt tartom magamon komfortosnak, ha véletlen fürdőruhás strandra, uszodába mennék, amúgy sem vagyok már tini.)


Kort is írjatok, köszi!



[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. máj. 28. 17:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kérdezőnél a pont. Ha valaki nem néz ki jól, pl. elhízott, tök mindegy, milyen fazonút visel. Valamilyent pedig kell, és az meg legyen olyan, amit én szeretek.

Egyébként én is ilyet hordok, mint a kérdező.

2015. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. :)


Az oké, hogy egy jó testű pasi bármit választhat.


Vegyük a nőket. Egy sportos, formás lányon mindegyik jól mutat, ha megfelelőek az arányai.


De ha körte alakú, vagy nagy a hasa, fiús alkata van, akkor már nem mindegy mit választ.


Rossz választás egy ducinak:

[link]


Nézhet ki így is:

[link]

2015. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de amit másodjára belinkeltél ajánlatként duciknak - borzasztó. Nagymamás, ókonzervatív, ráadásul hat kiló textil. Esetleg miért nem vesz fel burkát a strandra az ember, mert hiszen nem kéne megsérteni másokat az előnytelen teste látványával, nem?


Strandon az a cél, hogy minél több testfelületünket érje a víz és a napfény, és minél kevesebbet irritáljon a vizes fürdőruha. Nem másokra való tekintettel öltözködünk meg takargatjuk magunkat. Kövér lánynak csak a teste 35 %-a barnulhat, a bombázónak 80?


Na, emiatt a textiles felfogásért megyek inkább meztelen strandra.


Egyébként persze fontos a jó fürdőruhaválasztás, de nem ebből a szempontból, hogy aki kövér vagy sovány vagy bőrhibás, az takarjon minél többet. ;)

2015. jún. 16. 08:28
 14/24 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, ahogy mondják. :)

Én női szemmel ízlésesebbnek tartom a másodszorra linkeltet.

2015. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%
remélem ebbe a ruciba az amazonaszon fogsz furdeni az aligatorok és piranjak kozott... 99/L
2015. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ugyan én férfi vagyok és a kérdést is nyár elején tetted fel, viszont most már lassan tél van, ezért érdekelne, hogy melyiket választottad kérdező, és mit tapasztaltál a strandon?

Teszem fel ezt a kérdést azért, mert úgy néz ki, újra divatba jön a slip úszónadrág, alias fecske:

[link]

2015. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt nyáron ilyen Tezenist vettem fehér, és zöld színben. Nekem bevált.
2015. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Atyaég...Hát ez nekem semmilyen pasin nem jönne be, borzalmas.. :D Erre mondják azt, hogy ennél még a semmi is jobb lenne ;)
2016. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Általában úgy is az van rajtam, ha strandolok, semmi:)
2016. febr. 29. 21:36
 20/24 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon utálom.

17/L

2016. febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!