Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van hogy álandoan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van hogy álandoan a barátnöröl álmodozok, hogy kinyalom meg stb. ez igy rendjén van?

Figyelt kérdés
Amugy még nem találkoztam vele csak msn! De nagyon szeretem öt!
2008. aug. 31. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nem találkoztál vele csak msn-en?:O ez igy fura, hát szervezzétek meg h élőbe is összefuttok:) am mióta tart ez az msn-es dolog? találkozzatok lőbe és durr bele, ha ő is akarja:P
2008. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy rendjén van! Csak arra vigyázz, hogy az internetes ismerkedésnek vannak olyan hátrányai, hogy például az idealizálás gyakoribb és erőteljesebb. Főleg ha nem videotelefonos, hanem sima "csetes" az MSNbeszélgetés. Találkozzatok néhányszor élőben, s csak utána legyen bármi komoly, pláne szeretés...
2008. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, az. Miért nem találkoztok végre? Biztos, hogy az élő találkozás után reálisabb képet kapsz róla, mert az azért valljuk be személyesebb, mint a hálón keresztül! Kezdeményezz!!
2008. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! amugy majd meglesz az a találkozás csak messze van tölem de nekem nem akadáj. kb 1 honapja ismerem a lányt ugyhogy még van idöm .(szerintem)
2008. aug. 31. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!