Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Smárolás alapján ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás alapján ki lehet deríteni milyen a pasi a szexben?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel már többször taliztam és 1x,2x elis csattant csok...Az exem szerint én nagyon jol csokolok,jo a nyelvtechnikam...de vele mikor csokoloztam olyan furi volt,m a nyelvet szinte at se dugta a szamba,nyelvünk szinte nem is érintkezett,szerintetek hogy szeretkezhet jol vagy rosszul?Vagy egyaltalan szeretkezett e már,volt e mar csaja!Mert még szinte alig ismerem de mondta,h volt neki már pár kapcsija,de viszont a pasik mindig mondjak ha volt ha nem...csak később derül ki az igazság mindig mikor a szexre kerül a sor,de mi még odaig nem jutottunk,mert még korai lenne az :) a srac 26 éves én 20 vagyok...
2008. aug. 29. 17:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köxike...szerintem is azért van benne valami igazság :))
2008. aug. 31. 12:18
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ki lehet e.. de a nyelvvel kapcsolatban, az első csajom alig használta a nyelvét smárnál, a mostani meg imádja ha a torkába vagyok ^^ kinek mi ugye
2008. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit lehet megtudni, hogy vad ez az ágyban.. úgy igazán csak akkor derülnek ki a dolgok.
2008. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!