Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Smárolás alapján ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás alapján ki lehet deríteni milyen a pasi a szexben?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel már többször taliztam és 1x,2x elis csattant csok...Az exem szerint én nagyon jol csokolok,jo a nyelvtechnikam...de vele mikor csokoloztam olyan furi volt,m a nyelvet szinte at se dugta a szamba,nyelvünk szinte nem is érintkezett,szerintetek hogy szeretkezhet jol vagy rosszul?Vagy egyaltalan szeretkezett e már,volt e mar csaja!Mert még szinte alig ismerem de mondta,h volt neki már pár kapcsija,de viszont a pasik mindig mondjak ha volt ha nem...csak később derül ki az igazság mindig mikor a szexre kerül a sor,de mi még odaig nem jutottunk,mert még korai lenne az :) a srac 26 éves én 20 vagyok...
2008. aug. 29. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csók alapján nem lehet megtudni.

Attól hogy valaki jól csókol attól meg lehet béna az ágyban.

2008. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Az én párom se dugja teljesen át a nyelvét, de nekem nem is kell. És ennek ellenére, Isteni az ágyban. Sex alapján elítélni valakit.... hááááát... Nem épp korrekt.
2008. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Smárolás alapján ki lehet deríteni milyen a pasi a szexben?


-Nem.

2008. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köxi,csak még ilyennel nem volt tapasztalatom...de amúgy nem a sex alapján akarom ítélni a páromat...
2008. aug. 29. 17:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz az alapján kideríteni, max h milyen fogkrémet használ ha használ. De h nem erre hajtasz akkor minek ilyen nonszenszet kérdezni?
2008. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, te nem a sex alapján akarod kideríteni, milyen a párod, hanem csók (vagy ahogy te említed) Smárolás alapján, hogy milyen a sexben. És szerintem ha így indítasz egy kapcsit, akkor hamar végelessz. Ne legyen igazam, de tapasztalat.
2008. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a 4. válaszolonak csak annyit,h amint az oldal is mondja,h amit máshol nem mertél itt megkérdezheted,szoval bármit kérdezek ha nem tetszik inkabb ne irj kommentet
2008. aug. 29. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Pár napja volt egy olyan kérdés, h a barna, kék szemű fiúk milyenek az ágyban. Már bocsi, de ez kb ugyanolyan.
2008. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nerm igaz, h olyan./ Szerintem meglehet. Vagy nekem volt szerencsem, vagy megeleht. Ha jo emberismero vagy kitudod deriteni.

Azaz en mindigis imadtam a szenvedelyes szexet, es azt mar smarolas utan siman kiderited. Mert ha masik balfasz smarolasban agyban sem lesz jobb. Ha visoznt smarolas kozben ugy megfoja atested, arcod, kinek milyen technikaja van, h elszallsz, akkor az agyban sem lehet balfek.

En eddig is errol probaltam kovtekeztetni, es soha nem ert eddig csalodas. Viszont meg kell tudd h te hogy szereted, es ugyanazt keresd az illetobe.

2008. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*megfogja a tested bocsika siettem
2008. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!