Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A parommal gyakran vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal gyakran vagyunk egyutt, de viszont mostanaban o hamarabb elelvez, es en meg nem, nekem tobb idore van szuksegem. Mit tegyek? Lehetseges ezen segiteni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom te vagy a lány :)


legyen hosszabb az előjáték. a párod ingerelje a csiklódat szex közben is, ha olyan pozicóban vagytok, ahol elérni (ha meg nem olyanban, akkor váltsatok). esetleg mielőtt elmenne, vegye ki a péniszét, és szoritsa el a makkja alatt erősen, kb 4-5 másodpercig, utána lehet folytatni.


de ezek mind olyan dolgok, hogy a párod közreműködése is kell hozzá, szóval mindenképpen ülj le vele megbeszélni ezt a problémát.

2008. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen , elfelejtettem bocsi, 19 eves lany vagyok
2008. aug. 28. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
eszembe jutott még 1 dolog: amikor lovagolsz, emelkedj fel a pasiról, és "ülj" rá az arcára, hogy nyalhasson; vagyis érd el, hogy kis szünet legyen, amig őt nem éri különösebb inger, téged meg igen. (persze van más módszer is, de ez nekem nagyon bejött, mikor az én nőm csinálta - ő továbbra is élvezett, én meg tovább birtam)
2008. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is segíthet, ha te diktálod a tempót.
2008. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!