Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kellene bírnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kellene bírnom a szexet?

Figyelt kérdés
Nos, barátnőmmel az a gondunk, hogy nem sikerült még elvinnem a csúcsra. /Csiklóorgazmussal igen. / Képes vagyok akár egy órán keresztül is bírni, de neki nem megy. Azt tudom, hogy nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra. Itt is ez lehet a probléma?
2008. aug. 28. 02:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hmmm. Próbálkozás és próbálkozás...

Ahogy Karak is mondta; Ami nem sikerül előszörre, az majd sikerül másodszorra. :)

Szal ezen gondolkoztunk már és így lehet bele is vágunk.


Második:

ő, saját magát, középső ujjal, nem szokta, mert egyszer nem esett neki jól, mikor magának csinálta /hosszú köröm/.

Nekem sajna a kezemen lévő bőr nem mindig alkalmas arra /fizikai munka/, hogy bent dolgozzak így marad a csikló. Ami azért nagyon fini...:)


Köszi a válaszokat!

2008. aug. 28. 14:33
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!