Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kellene bírnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kellene bírnom a szexet?

Figyelt kérdés
Nos, barátnőmmel az a gondunk, hogy nem sikerült még elvinnem a csúcsra. /Csiklóorgazmussal igen. / Képes vagyok akár egy órán keresztül is bírni, de neki nem megy. Azt tudom, hogy nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra. Itt is ez lehet a probléma?
2008. aug. 28. 02:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

kérdésfeltevő:

Ha igen, akor az úgy hallottam tanulható. Honnan? Főleg /e-book/ érdekelne. Válaszokat előre is köszi.

2008. aug. 28. 02:27
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Haaaaat ez lehetseges lehet mer vannak akik lenleg nm kepesek huvelyi orgazmusra szaal lehet ez a problema...:P
2008. aug. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet... hiába csinálja a párom akármeddig,sose megyek el. Én csak úgy ha a kezével csinálja. de sztem semmi különbség nincs a hüvelyi orgazmus és a csikló orgazmus között. Tehát sztem ne erőltesd annyira. Én például egy órától tovább nem bírom a szexet...
2008. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
szerintem orulj annak,hogy van orgazmusa...a huvelyi orgazmust nehezebb elerni mert a hulvelyben nincsen annyi idegegvegzodes sot alig van ...a csiklo pedig a legingerelhetobb pont.A masik dolog pedig,hogy a csiklo ingerlese igyis ugyis szukseges mert az segit hozza a huvelyi orgazmushoz...szoval azt nem szabad kihagyni az aktus alatt sem!
2008. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Átlagos szex valahol 10 perc környékén van (bár mindenki kb 20-30 percnek érzi, szex közben nagyon torzul az időérzék).
2008. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy a 10 perc 2órává fejlődik és nem csak annyinak tűnik:) !!
2008. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
átlagos szex 10 perc körül?? akkor volt 20 perces, amikor mindketten elveszítettük, azóta pedig nem nagyon volt 30-40 perc alatt.
2008. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat várok még egy darabig.

Közben azért referálok a válaszaitokra:

-örülök, hogy azért van neki... nagy gáz lenne ha nem lenne.

-Nah, akkor nem velem van a baj, időben jó vagyok ezek szerint.


Viszont néha elég macerás kézzel is rásegíteni az általunk kedvelt pózokban. Szerintetek érdemes próbálkozni különféle csiklóizgatós péniszgyűrűkkel is?

Válaszotokat előre is köszi.


A Figyelő:)

2008. aug. 28. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
figyi ki kell probalni mindent ami jonak tunik...veszteni valotok nincsen...:Pproba szerencse:P
2008. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,mert ha most még nincs is hüvelyi orgazmusa,de lehet 1 hét múlva is az első,akár 10 év múlva is.Nálam is ez volt,2 éve éltem szexuális életet,mire "megvolt" az első..) Azóta szinte mindig van:) Szerintem várj,addig is próbálkozzatok,próbálja meg elmondani,hogy ő hogyan csinálja,középsőjének "melyik része" érzékeny:) Remélem értetted,amit próbáltam leírni.Sok sikert!
2008. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!