Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel lefeküdtem, és azóta mindig arra gondolok hogy milyen jó volt vele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, még nem voltam fiúval! Nem tudom h most leszbi vagyok?

Állandóan arra gondolok h lehetne még egy ilyen alkalom! De az már nem lehetséges! Mert már nem egy iskolába fogunk járni! És nem fogunk olyan sokszor találkozni!!

De végül is ő a legjobb barátnőm! Félek hogyha megmondom neki h le akarok vele feküdni még 1x, akkor már nem lesz a legjobb baránőm!! Nem tudom mit tegyek!??


2008. aug. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azért, egyszer próbáld ki fiúval is - hidd el, az sem rossz :)

ha meg leszbi vagy - az sem olyan nagy tragédia - nem vagy egyedül...

2008. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért lehetsz lezbi mert még nem voltálvelem. Nem kel mingyárt megijedni. Szerintem jók a lezboszik.
2008. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz de én nem szeretnék leszbi lenni!!
2008. aug. 27. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

háááát... ez nem igazán szeretnék- nem szeretnék kérdése.

próba- cseresznye - teszteld magad fiúval is, majd csak eldől.

2008. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy meg nyugi, a nők igen nagy része kipróbálja egy másik nővel.

A lényeg, hogy sose kényszerítsd magad, ha nőre vágysz, tedd azt, ha pasira, akkor hajrá, ha mindkettőre egyszerre, akkor nagyon irigylem a srácot :D

2008. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!