Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a behatolás?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a barátnőm 20.Nekem ő az első, neki már volt előttem, de nem sok, és csak negatív élmény.Maximalista vagyok, elméleti tudásommal sok gond nem lehet, de a gyakorlat nem megy...Már próbálkoztunk párszor,de nem sikerült még behatolnom.Az előjáték nem rövid, és jó is, de amikor az óvszert felhúzom, akkor kizökkenünk mindketten kicsit. Nem merem túl erősen nyomni, nehogy fájjon neki.Én az eddigi bénázások miatt már előre félek, és nem is úgy áll a dolog, mint ahogy kellene, és a negatív élmények miatt mintha ő is szűkebb lenne a próbálkozás előtt... Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném...
2008. aug. 26. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem óvszerrel kellene védekeznetek. Szerintem vegyetek hüvelykúpot, az jobban síkosít. Az én párom sem szereti az óvszert, lelankad neki tőle, és nem is érzi igazán, amit csinál. Lehet, hogy nálad is ez van. De ha óvszernél akartok maradni, akkor sima síkosítót is vehettek az első pár alkalomra, amíg mindketten feloldódtok.
2008. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
izguljatok fel rendesen,ne csak úgy puff neki, hanem előtte pettingeljetek.
2008. aug. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így van csatlakozom az előttem szólóhoz. Megerősítvén pasi oldalról . Gumiban nekem sem megy túl jól a dolog :) Megoldás tőletek függ: pl leet sikosítóval indulni ...

MEG SOK LELKIZÉS !! :)

2008. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer pont jó, nem azzal van a baj. Vegyetek egy adag vízalapú síkosítót, mert erős a gyanúm, hogy a nedvesedés hiánya a baj okozója. Egy óvszer istentelenül ki tud száradni viszonylag gyorsan. Bármelyik gyógyszertárban több fajta is kapható, de a Durex már vegyesboltokba is kitette a síkosítóját az óvszerek mellé.


A lényeg a megfelelő kenőanyagon kívül a meghitt légkör megteremtése lenne. Lazuljatok el, hangulatzene, gyertyák, masszírozzátok - simogassátok egymást, próbáljatok megfelelő bensőséges hangulatba kerülni, ugyanis lehet, hogy a barátnőd egyszerűen begörcsöl, főleg, ha csak negatív tapasztalatai vannak. Azon kívül fontos lenne még, hogy ne a behatolás legyen a cél. Egyszerűen csak szeretkezzetek, az elején nem fontos behatolni sem, majd ahogy a helyzet hozza. A lényeg az lenne, hogy a barátnődet meg tudd nyugtatni, ne izguljon, ne görcsöljön, ne "zökkenjen ki", legyen a behatolás a szeretkezés természetes és szabadon választott része.


Ha így álltok neki, biztos, hogy hamar eltűnnek mindkettőtök gátlásai.


Ja és még célszerű lenne erről beszélni is vele. Tudom, hogy kínos, de ebbe az esetben mintha mindketten annyira meg akarnátok felelni a másiknak, hogy ez rontja el az egész élményt.

2008. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget... Az orális szexet még nem nagyon szeretné, így ezt nem akarnám erőltetni... Szoktunk róla beszélni, azzal nincs gond, és ezeket is meg fogom vele beszélni... Köszönöm a tanácsokat, főleg az utolsó hozzászólóét...
2008. aug. 29. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!