Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy a...

Mekkora az esélye, hogy a párom nem megy el, de volt behatolás, hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
Sajnos mióta clostit szedek nem mindig megy el a párom, azt mondja neki így kicsit erőltett a dolog. Már minden féle "női praktikát" bevettek annak érdekében hogy neki is jó legyen. A jó napokon persze azért van úgy hogy totál jók sikerül minden de azért kicsit félek, hogy e probléma miatt nem jön össze a babó.:-(
2008. jún. 13. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a párod nem akar babát? Az elég jól gátolja, hogy elmenjen, a clostinak ehhez nem nagyon van köze önmagában. Talán beszélgetnetek kéne erről.
2008. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő is szeretne, nélküle nem döntenék ilyenről soha. Beszéltünk is már erről a problémáról, azt mondja, hogy ez olyan mű, természet ellenes. Ugye mikor pé van akkor az ember kicsit jobban odafigyel arra, hogy együtt legyen a párjával. Ő azt mondja, hogy neki ne mondja meg senki, hogy mikor szexeljen. Míg nem derült ki hogy nincs pé, addig mindig azt vettem észre, hogy saját magában keresi az okot, hogy miért nem jön össze a babó. Akkor is elmondtam, hogy baba projektben egyikünk sem hibás, csak éppen még várat magára a babó.
2008. jún. 13. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
nem nagy az esély,de benne van a pakliba! az előváladéktól is lehet babó,de hát annak nem olyan angy az esélye... én szorítok neked...
2008. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van esetleg valaki aki hasonló "körülmények" közt lett babás?
2008. jún. 13. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!