Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor azt álmodom szexelek, mindig orgazmusra ébredek, viszont az életben még sosem volt orgazmusom? ( 28 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedből nem derül ki, hogy magadnak csináltad e már, mert ha nem akkor próbáld meg. állítólag egy vibrátor sokat segít olyan nőknek akiknek még sosem volt orgazmusuk, azért ennek nézz utána.

Amikor alszol, ellazulsz,nincs stressz, semmi. csak te vagy, így nem aggódsz azon h jaj mikor megyek már el vagy mikor nem, vagy nem gondolsz arra hogy na gyerünk már, mikor lesz orgazmusom?? !!

Próbálj meg ellazulni szex közben, és amikor csináljátok akkor magadnak kézzel csinálhatod. azért sok sikert :)

2008. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha sosem volt még orgazmusod, akkor honann tudod, hogy az álmodban az az volt? :)
2008. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jó..:)) Biztos vagyok benne,hogy az:))
2008. aug. 26. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért van, mert akkor nem görcsölsz az orgazmuson, nem agyalsz meg semmi. :)
2008. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!