Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pár tippet szeretnék kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Pár tippet szeretnék kérni, egy kis alkalmi domina-meglepetéssel kapcsolatban. Ti mivel büntetnétek/ aláznátok/ kínoznátok még a párotokat, pasitokat? Persze csak játékból?

Figyelt kérdés

Fel szeretném dobni kicsit a hálószoba- hétköznapokat, és mivel a párom jelezte hogy hiányolja a kezdeményezésemet, gondoltam kicsit bedobnám magam, és egy délutánra felvenném a Domina szerepet. Viszont nem tudom hogy milyen feladatokkal is alázhatnám/ vagy kínozhatnám picit. Nem akarok tulzásokba sem esni, azért is kérek itt tanácsot, mert a golyók taposása meg amiket még az interneten találtam azok már picit durvák nekem. (Azért kárt sem akarok okozni benne.)


Eddig arra gondoltam hogy elfenekelem, vibrivel kielégíttetem magam, kikötözöm kicsit és úgy ülök az arcára, meg jégkockákat is becsempésznék valahogy a játékba... De ezeken kívül még valami más feladatokat is adnék neki, de egyelőre nincs ötletem.


Tudnátok adni pár tippet hasonlókhoz? Mit tehetnék még vele? Mivel büntethetném kicsit? Minden öltetre nyitott és hálás vagyok. És főleg kíváncs. Ti mit tennétek még a helyemben?

Köszi előre is. :D



2015. márc. 9. 17:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

egyébként meg:


Ha rám hallgatsz, akkor rendszeresíts egy "titokládát", aminek a kulcsa mindig nálad van, ebben tarthatsz mindenfélét pld bilincseket, meg olyan eszközöket amiket később menet közben majd felfedezel. Külön hangulata van, amikor este szertartásszerűen előveszed a titokládát, "éééés na, ma este mi kerül elő belőle?" :)


A lábimádatos részhez ne egy utcai cipőt használj, amiről a kinti koszt kelljen lenyalogatni, :D hanem külön csak erre a célra vegyél egy NAGYON SZEXI cipőt, amit viszont máshol nem veszel fel. Nyilván ezt is a titokládában tartsd.

(Persze erre azért lehet rákenni mndenféle kakaóport meg műkoszt, ha ez kell az érzéshez, de nem muszáj)

2015. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A fejlemények engem is érdekelnek.
2015. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, adtatok pár hasznos tippet. Bár a fenekelés közbeni számolásra én is gondoltam. De koszos cipőt nem teszem oda nyalogatni... szerintem még tisztát sem, akkor már inkább a lábamat.

De köszi a tippeket.

2015. márc. 11. 20:18
 24/31 anonim ***** válasza:
Most már a tömeg egy emberként kántálva követeli a sikerekről szóló beszámolóidat :D :D :D
2015. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. :D
2015. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Néha frissítem a kérdést. A válaszokból aztán összeállítok egy szép napon egy kis tájékoztató könyvet, és hátha ebből fogok meggazdagodni :D


=========


Orális szex előtti gyakorlat:


Ülj a pasi mellkasára meztelenül. Térdeidet támasszad neki a felkarjainak, és nehezedj rá annyira, hogy az így leszorított kezét ne tudja használni.


Hajolj fölé, nézz le az arcára, és játssz vele. Éreztesd, hogy tiéd a hatalom. Mondj neki disznó dolgokat. Ismételtesd el vele, hogy te vagy az Úrnője és ő a Te engedelmes kis szolgád. Ha nem igyekszik eléggé az alázatos válaszokkal, vagy kiesik a szerepéből, POFOZD FEL. Nem tud védekezni ebben a pózban, érezze hogy azt csinálhatsz vele, amit akarsz.


A pofonoknál vigyázni, mert ha túl gyenge, az komolytalan, ha meg eleinte túl erős, akkor tényleg megsértődik érte, vagy pont ezért esik ki a szerepéből. (Esetleg menekül, ha itt már van rá szava.)

A legjobb, ha a pofonok erősségét FOKOZATOSAN növeled, és közben nagyon gondosan odafigyelsz a reakcióira. Az kell, hogy érezze a hatalmadat, de szeresse is, és önként fogadja el. Váltott kézzel, különböző irányból és erősséggel, de alapvetően egyre erősebb pofonokat adj.

Közben kiabálhatsz vele, szidhatod az engedetlenségéért, még arcon is köpheted, bármit megtehetsz, mert ő most A TIÉD. A TE FOGLYOD.

Ígértesd meg vele, hogy engedelmes foglyod lesz, és azt tesz, amit akarsz.


Lassan csússz a mellkasáról feljebb... (Ha még ellenkezik, vagy szemtelen, akkor ülj vissza a mellkasára, és még egy-két, most már tényleg KEMÉNY pofon.)

Engedelmes? Megértette a leckét?

Akkor csússz feljebb... egészen a szájáig...

2015. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült?
2015. márc. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Andrea Henrietta -- hadd legyünk büszkék rád! :D


A pasi sírt a hálától, és örök hűséget fogadott Úrnőjének?

(Legalább ennyit mondj, -- és ne könyörögtess már minket is!) :D

2015. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mennyi szánalmas szerencsétlen csicska,itt tobzodtok,inkább menjetek el egy Dominához valós élményeket szerezni,ha itt olvassátok az mire jó?Vicc-Alexa Úrnő
2015. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29 Vicc-Alexa: Mármint tehozzád?
2015. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!