Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van abban valami h akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban valami h akinek előbb megjön a menzesze (tehét előbb lesz szexuálisan érett) az előbb is akar/fog szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
bocsi, lehet hülye kérdés, csak kiváncsi vagyok h van-e vmilyen összefüggés... nekem 10 évesen jött meg és 14 évesen leveszítettem.. persze tudom h ez attól is függ h valakinek van-e barátja.. szóval van vmi összefüggés h ha vki előbb lelsz szexuálisan érett akkor.....?
2008. aug. 23. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Attól, hogy valaki testileg hamarabb érett, attól még nem lesz lekileg is az. Én 11 évesen kezdtem menstruálni, most 16 éves vagyok és még mindig szűz. És nem azért vagyok még mindig az, mert nem volt rá lehetőségem, egyszerűen csak nem érzem késznek magam...:D
2008. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg van. Aki hamarabb lesz testileg érett, az hamarabb is kezd ilyen dolgokon gondlkodni, először magával kapcsolatban csak, persze. Illetve fiatalabb korában figyelnek fel rá a fiúk, fiatalabban kezdi el nőnek érezni magát. Innen már csak egy lépés az, hogy szexuális vágyat is érezzen. Nekem pl. 11 évesen jött meg és 15 évesen veszítettem el. Volt olyan osztálytársam általánosban,aki már hetedikben elveszítette, pedig nem volt kurva, meg semmi, csak alapból idősebbnek nézett ki nálunk, már 8 évesen menstruált, nyolcadikban volt szülő, aki tanárnak nézte. Amúgy egy tök normális csaj volt, csak nem sokan barátkoztak vele (néhányan igen, mert volt egy-két ilyen korán érő csaj az osztályban, na nem ennyire, de azért eléggé), mert nem voltunk egy szinten. De olyan osztálytársam is volt, akinek csak 14 évesen jött meg először, neki nem is volt igénye pasikra egészen sokáig. Vele amúgy jóban is voltam, szóval pontosan tudom, hogy nemrég, 20 évesen veszítette el. Persze nem csak ezen múlik. Másik általános iskolai barátnőmnek tök átlagos időben jött meg, kb. 11-12 évesen, nem emlékszem pontosan, de mégis csak 19-20 évesen veszítette el (az átlag 16-hoz képest), nem mintha a szex nem érdekelte volna, sőt, nagyon is, elég piszkos fantáziája volt mindig is, csak éppen kicsi hogy is mondjam, nem az a tipp topp csini csaj, aki bárkit megkaphat. Azóta amúgy boldog kapcsolatban él :D

Szóval több dologtól függ, de szerintem ez is közrejtászik benne.

2008. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akinek megjön, annak a ciklus során elkezd táncolni az ösztrogén, progeszteron, meg mittudoménmilyen hormonszintje, és amikor éppen úgy áll, akkor fokozottan kívánja a szexet.

Az egy másik téma, hogy a neveltetéstől, egyedi gondolkodásmódtól, egyedi hormon-koncentrációtól függően mikor fogja odaadni magát. De a fokozott késztetés megvan.

2008. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszhi a válaszokat :)
2008. aug. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!