Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az ha orális szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha orális szexnél beleélvez a számba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 23:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kifejezetten ízlik! Imádom!!!!!!!! Egészséges is...
2008. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%
Finom.. :)
2008. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%

A 'Lehet lepontozni, leszarom a toplistát!!!!'-ba végződő 'hölgynek':


Természetesen semmit sem muszáj. Esetleg valóban találsz olyat aki nem igényli hogy leszopd, talán még azt se hogy megdugjon téged... ki tudja.

Egy dologba azért gondolj bele. Milyen srácot akarsz és mit vársz te tőle? Én biztosan lelkiismeretfurdalás nélkül hagynálak el, még csak nem is hazudnék. Adriana Lima sem kéne ha ennyire se volna meg benne az odaadás(és hidd el nekem hogy az odaadás az amit a férfiak szeretnek a nőkben, nem a szopás,a melegvacsora vagy a gigamellek...).

Persze te gyárthatsz magadnak ideológiát hogy miért nem csinálod és a másik a 'geci' akinek erre van igénye, de hidd le nekem hogy a Világ nem így működik(és Istenem, mekkora szerencse hogy nem!).

El fognak hagyni téged és teljesen jogosan fognak.

Sok sikert!

2008. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó válaszadó!

Ha az miatt fog egy srác elhagyni mert nem akarom lecumizni az eléggé nagy tapló lehet. Márpedig nekem vannak igényeim és nem szívesen veszek egy farkat a számba. Vannak olyan pasik akik ezt megértik és ismerek olyan srácokat akiknek nem tetszik a cumizás!!

2008. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%
És még valami: Nem tartom azokat "geciknek" akik megcsinálják a barátjuknak. Érdekel engem? Ha akarják csinálják azt kész
2008. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
78%
Ha nem kóstoltad még próbáljátok ki azt, hogy pl. a melledre élvez. Az is nagyon izgató, mert jó meleg, onnan pedig meg tudod ízlelni. Próbálgasd. Ha ez nem tabu dolog nálatok előbb-utóbb már te is nagyon fogod élvezni, pláne ha még nézed a párod péniszét és arcát közben. Nagyon sok mindentől függ az íze. Miket kajált, hány napig nem élvezett el. Teljesen más íze van, ha sűrűbben "ürül", mint ha ritkán.
2008. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
92%
Mint srác, lehet h elég hülyén nézek ki ezen a fórumon, DE nagyon fontos és ezt üzenem a többi srácnak is!!! Ahogy azt már előttem leírták gyümölcscukrot tartalmaz a cuccos úgyhogy ha sok olyan gyümölcslevet szlopálunk ami 100%-os és lehetőleg nem a legsavanyúbb mint pl grapefruit hanem ilyenek mint: ananász, körte, narancs akkor édesebb lesz tőle. Barátnőm eddig még nem panaszkodott,én leküldöm a napi 1 liter Lidlis narancslevet aztán csá XD Egy próbát megér de ne várjátok h az első alkalom után jobb lesz, és azt se várjátok el hogy kimondottan édes legyen egyszerűen csak egy egy fokkal jobb.
2008. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
46%
Nyeljétek csak:D:DD:D:D::D
2009. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%

A 84%-os'Lehet lepontozni, leszarom a toplistát!!!!'-ba végződő hölgynek, újfent.

Azt hiszem te el vagy tévedve kicsit(ha szabad tegeződnöm).

Számodra ez, ahogy látom, kizárólag a Te magánügyed, a Te akaratod, a Te undorod és a Te kedved kérdése.

Ezzel végülis nincs is baj, csak önző.

Képzeld el pár pillanat erejéig azt a dolgot, amit teljesen magától értetődőnek fogsz fel járáskor, a szerelemben, mondjuk csók vagy hogy megfogja az utcán a kezed, stb.

Na mi van ha én, oh bocs, Én(mint új srácod) azt mondom hogy akarlak meg minden, de én nem csókolózom, soha, semmiképp. Ilyen vagyok,ezt dobta a gép.

Te felháborodsz, mert hát ez egy alap dolog, a szerelem része. Miféle hülye vagyok én hogy ezzel bajom van?

Na te ezt a bizonos dolgot vonod meg a sráctól, csak nehéz lehet elfogadni hogy ez igenis ennyire fontos.


Még annyit, hogy nagyon fölösleges dolog azzal áltatni magad, hogy vannak férfiak akik kifejezetten nem kedvelik ha leszopják őket. Ez hülyeség, méghozzá hatalmas, mint a Tejút(az pedig kb 100.000 fényév).

Vagyis kb. annyira igaz, mit hogy vannak férfiak akik mozdonynak képzelik magukat: igen, van ilyen, csak az beteg, naaagyon beteg..


Várom az érdemi riposztot!


Üdv,

P E

2010. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én az első két alkalommal nem nyeltem le, de azóta mindig. Hogy milyen érzés? Kicsit meleg, enyhén sós (legalábbis a barátomé). Annak szerintem mincs értelme, hogy kiköpd, mert az ízét már így is úgy is érzed, ha a szádba kerül.
2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!