Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az ha orális szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha orális szexnél beleélvez a számba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 23:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Kinek milyen? Neked, vagy neki?
2008. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nekem.Lány vagyok:D
2008. aug. 21. 23:30
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem:) Bár a sperma ízétől néha rosszul vagyok:S
2008. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
én is imádom,mert a barátom iszonyatosan élvezi,de a sperma íze tényleg nem túl jó...olyan szép lenne minden ha mondjuk barackízű lenne:)
2008. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát a spermának elég hülye íze van, de a fiúk nagyon szeretik, ha a lány lenyeli. Mondjuk ha már a számban van, akkor én nem köpöm ki, mert akkor már tök mindegy, nem? Akkor már úgyis éreztem az ízét. Mondjuk én nem szeretném, ha barackízű lenne, lehetne inkább málnás :D
2008. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
"Az ondó vizet, kis mennyiségű sót, fehérjét és fruktóz alakú cukrot (gyümölcscukrot) tartalmaz. Enyhén lúgos kémhatású, ami miatt némelyek keserűnek vagy enyhén sósnak találják az ízét."
2008. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Én nem lennék képes kiköpdösni...Milyen gáz:S Neki állok ott köpködni minden felé:D
2008. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Röviden, tömören: Jó :D
2008. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
17%

Nem mindenkinek roszizü az čn pl nem iszok kävét nem eszek hust szölöcukrot eszek meg nčha ananäsz konzerv

Grape fruit lč čs tök jo mondja aki nyalja nyeli

Ja čs kicsit szivjad mikor jön ki azt szeressük

De nem baj az se ha kiköpöd csak belečlvezhessünk a szädba

Puszika

2008. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
9%

Nem baj ha lepontoztok az a lényeg hogy megvälaszoltam a véleményem ami egy 41 éves érett férfi včleménye akinek több tucat nöje is volt és sokuk viszasirja a farkam de hät ez van

A sok szüz läny aki itt olvasgat aki 12-17 évesek azok meg leszophatnak mert ugy is ez a sors vär räjuk

2008. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!