Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Cikinek érzem a melleimet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek érzem a melleimet, nem tetszik a formája, szégyenlem. Bejön ez a pasiknak, vagy csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a problémám, hogy nem vagyok a melleimmel megelégedve (gondolom azért nem vagyok ezzel egyedül)...szóval nem szép kerek formájúak..hanem kicsit hegyesebbek :S:S...fogja ez zavarni a barátom ha arra kerülne a sor hogy lefekszek vele?? mert én elég cikinek érzem :S..csípik egyáltalán ezt a pasik??...(fiúk és lányok válaszát egyaránt szivesen fogadom!!) köszönöm előre is!
2008. aug. 19. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos vagyok benne hogy nincs semmilyen gond a melleid formájával. A pasiknak sokkal jobban számít hogy milyen veled, mennyire hangolódtok egymásra, stb.
2008. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
lehet hogy a pasiknak tetszik az a kis hegyesség ugy mondjam tudnak mit birizgállni meg amugy is ha szeret téged az akinek aki látja akkor nem zavarja ez :)
2008. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az cuki. Fotó van róla? ;)
2008. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
egyátalán nem ciki!ha jo vagy az ágyban és mint mindenki irta szeret,akkor nincs semmi gond!
2008. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

hát biztosat csak tudnánk mondani, ha küldenél eg képet róla.


de nekem bejönnek a hegyes mellű lányok, úgyhogy semmi sincs veszve.

A pasik egyébként jóval kevesebbet foglalkoznak a külalakkal, mint ahogy azt a köznyelv mondja. Az igaz ugyan, hogy megbámulják a bomba csajokat, meg még álmodoznak is róluk, de az az igazság, hogy a párkapcsolat egy teljesen más kategória. Gyakorlatilag aközött, hogy milyen lényokat bámul meg és milyen barátnőt választ magának nincs semmi összefüggés.

2008. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
pasiként én imádom a hegyes ciciket, nehogy cikinek érezd őket!
2008. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló "problémáim" voltak/vannak. Az én melleim sem épp a legtökéletesebbek, így én sem vagyok megelégedve velük. Féltem is, hogy mit fog szólni hozzá a barátom, és igencsak tarkargattam magam a kezemmel, amikor tudtam. Aztán amikor elmondtam neki,hogy nem nagyon vagyok kibékülve a melleimmel, totál hülyének nézett. Azt mondta, hogy ő nagyon is ki van békülve velük, és ha én nem szeretem őket, hát majd szereti helyettem is ő. Na innentől kezdve nincs problémám a melleimmel (legalábbis előtte).

Szóval ne agyalj, csak lány-fejjel csinálunk ebből ekkora gondot... ;)

2008. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúúúúúú!!! Nekem nagyon bejönnek a hegyes cicik. Kaphatnék fotót:).
2008. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel..volt egy undorító ocsmány sz@r alak az életemben,akivel 4hónapig jártunk,szakítottunk is hálisten,főleg miután olyat is mondott,hogy operáltassam meg,mert kicsi!És egyáltalán nem kicsik!Utáltam őket mindig is..és mióta nincs ez a f@szkalap az életemben,azóta vagyok csak igazán bombanő!Azóta imádnak a pasik,kívül belül.A jelenlegi párom,akit mindennél jobban szeretek is imádja őket.És úgyérzem nőttek is a melleim,sőt formálódtak.Állítólag az egészséges szex+a boldogság teszi:)és sok-sok simogatás:)
2010. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell agódnod.Nem a mellméret a leglényegesebb.Ez épp olyan dolog mint a pasiknál a farok mérete. Mindenki parázik, de tiszta feleslegessen.Nem szabad hogy zavarja a pasidat.Ez olyan dolog amit az ember nem tud befolyásolni, szal nem a te hibád.Nem azért hegyesek mert kevés kakaót ittál kiskorodban vagy keveset nézted a micimackót.Ha pedig nem tetszik a pasidnak akkor lehet nem is szeret igazán.Külöben is fog még nőni.Ha úgy érzed akkor írhatsz nyugodtan @ is.
2010. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!