Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék kényeztetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kényeztetni egy lányt de nincs kit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (fiú) és nagyon szeretnék már végre egy lányt kényeztetni. Simogatni, ölelni, csókolni, orálisan kielégíteni de nem nagyon van jelentkező :S

Elvileg jóképű emberke vagyok de nem nagyon volt sok barátnőm. Lehet nagyok az elvárásaim?


2008. aug. 16. 14:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó de mit kell mondani vagy csinálni, hogy szabályszerűen lefeküdjön velem? Vagy ez hogy megy? Csak duruzsolni kell a fülébe rámenősen hogy baromira kívánom vagy mi?
2008. aug. 16. 20:52
 12/14 anonim válasza:

a disco-t azért mondják mert könnyebb ott ilyet

van 1 alapszabály : az össszes nő qrva

persze ez nem mindenkire igaz ,de bátran meg is szólhattok érte , discoban ha jól csinálod és nem vagy reménytelen minden alakalommal össszejöhet 1 csaj ha úgy csinálod


megjegyzem én nem ez a típus vagyok ...


hasonló típus vagyok hozzád 18 vagyok és nőt kényeztetnék bármi áron , csak ő élvezze, de sajnos ez nehezen megy ,

vannak ezek a discos kalanadok amik nem erröl szólnak és vannak a komolyabbak , de ahoz hogy 1 nővel elérj ide elég nehéz helyszín alakalom és sog beszéd kell szerintem

nem 1szerű na, én is ezen töröm a fejem ...

2008. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lennek foglalt tuti jelentkeznek:D
2008. aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hello én is már régota várok egy ijen fiura csak én 14éves csaj vok .....ha gondolod irj e-mailt
2008. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!