Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék kényeztetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kényeztetni egy lányt de nincs kit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (fiú) és nagyon szeretnék már végre egy lányt kényeztetni. Simogatni, ölelni, csókolni, orálisan kielégíteni de nem nagyon van jelentkező :S

Elvileg jóképű emberke vagyok de nem nagyon volt sok barátnőm. Lehet nagyok az elvárásaim?


2008. aug. 16. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánynak az ilyensmihez idő szükséges biztos hogy nem akad jelentkező ha te már 5 prc után ezzel támadod le!légy türelmes idővel lesz jelentkező
2008. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
bár az én barátom is ilyen lenne.
2008. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért milyen a te barátod? Nem szeret veled lenni vagy mi?
2008. aug. 16. 16:08
 4/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlenl kell idő, biztos fogsz találni, és ha olyan csajt találsz, akkor vevő lesz rá, és nem is kell sokat várnod majd. hajrá:)
2008. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát találj 1 barátnőt és szeres bele és érd el hogy ő is belédszeressen. a szexelni vagy szeretkezni akarsz?

mert a szex a kapcsolt elmélyítése, annak kimutatása hogy szereted őt(na jó élvezet is). míg a szex egy ösztön kielégítése. szóval a kényeztetés,simogatás már a csók utáni elmélyült beszélgetés, de szerintem még nem jutottál el odáig. szóval előbb találj 1 olyan személyt akit tudnál szeretni és letudnád vele élni a életed. ha csak szex kell akkor irány a disco.

2008. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát mivel ilyen lányt akivel az életemet le tudnám élni nem fogok találni 1 darabig ezért akkor legyen a kicsit szélsőségesen megfogalmazott választás a "csak szex kell"

De nekem már az is "szex" ha a nőt látom élvezkedni és látom hogy minden érintésemre belerándul és élvez. Amúgy miért mondják a szexre mindig a diszkót? Hogy működik az? Fizetni kell érte hogy mindenki ilyen szabályszerűen mondja hogy "Ha szexet akarsz, akkor go diszkó" ?

2008. aug. 16. 17:24
 7/14 indes ***** válasza:
www.rosszlanyok.hu
2008. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bazdmeg nekem nem egy kurva kell hanem egy tinicsaj aki odaadja magát egy éjszakára vagy többre...
2008. aug. 16. 19:48
 9/14 anonim válasza:

Szerintem tök normális amit írtál. Nem tudom mikor volt utoljára barátnőd mondjuk, de én is ebben vagyok most, mint te, csak én lány vagyok. Maga a szerelem hiányzik. Hiába mondja mindenki hogy kezdeményezzek meg minden, egyszerűen nem mennek a dolgok. Most nem azért írtam, hogy tanácsot adjak, mert nem tudok én se, csak annyit hogy nem vagy ezzel egyedül.

Nekem is minden megfordul a fejemben, hogy talán nem vagyok elég nyitott meg ilyenek. De azt hiszem, tudom mi a baj. Valahogy magammal nem vagyok eléggé kibékülve ahoz, hogy ellazulhassak és ezt talán mások is érzik rajtam.

Ha magadat elfogadod akkor talán minden jobb lesz. Fiú vagy... szóval neked ha tetszik egy lány akkor...szerezd meg.

2008. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Ha szexet akarsz, akkor go diszkó" hát a discoban olyan fiuk lányok gyüjtő helye akik ismerkedni akarnak. és ott nagyobb könnyebb ismerkedni mert mindenki hasonló célokkal megy. bár a disco-s lányoktól se várj sokat(mármint ők is kurvák, csak nem akkorák, mint az emlitett weboldalas és még ingyért is van)
2008. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!