Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor mi a helyzet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet az anális szexszel? Tényleg káros a nőnek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném a párommal próbálni, de sok helyen olvasni, hogy széklettartási gondokat okoz :S
2008. aug. 16. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindenképpen érdemes kipróbálni!de ne vigyétek tulzásba mi havonta 1-2 szer csináljuk, én /nő vagyok/ NAGYON izgatónak találom. de fontos hogy jól csnáljátok, először egy ujjal izgasson, hogy minnél jobban ellazulj utána kettővel, aztán ha már minden ok akkor mehet!mindenképpen vegyetek sikosítót, a sexshoppban megmondják mejik a legjobb erre a célra! a legfontosabb az hogy utána mielőtt a hüvelyedbe hatol,persze csak ha akarjátok, mindenképpen mossa meg alaposan, vagy használjatok gumit a popsiba! ha el tudsz lazulni és átadod magad a dolognalk, felejthetetlen élményben lesz részed!

mondja ezt egy lány aki évekig irtózott még a gondolatától is :D:D:D:D

2008. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
ja és nekünk a kutya pózban jött be a legjobban , előző voltam
2008. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%
igen káros. naponta több száz nő hal meg anális szex közben. ott fekszenek holtan az ágyban. a rendőrők se tudnak mit kezdeni az anál szexelő nőkkel. olyan szörnyű látvány a kitágult seggű nők látványa.
2008. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
ha ez izom akkor kell neki is a mozgás. szóval nyomjáték 1000rel az anált.
2008. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előttinek, nem birom abbahagyni a röhgést:D:D elképzeltem:D:D
2008. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A lényeg, arra nagyon vigyázni, ha ujjal is ér hozzád hátul, azt a hüvelyedbe ne vigye..csúnya fertőzést lehet kapni:S..amúgy valóban síkosító, sztem gumi mindenképp, meg élvezet és szupi lesz:) De az való igaz, hogy nem kell túlzásba vinni.
2008. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!