Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor mi a helyzet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet az anális szexszel? Tényleg káros a nőnek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném a párommal próbálni, de sok helyen olvasni, hogy széklettartási gondokat okoz :S
2008. aug. 16. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nagyon nagy károkat tud okozni hosszú távon. Nem beszélve a fertőzésveszélyről! Először kérd meg a barátnődet, hogy neked dugjon fel oda valamit és utána gondolkozz el, hogy te is ezt az érzést szeretnéd-e adni a barátnődnek!
2008. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő!
2008. aug. 16. 11:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem iró válaszolóval.szerintem hülyeség ez az egész ha nagyon kiváncsi vagy kipróbálhatod 1től még nem lesz semmi baj..
2008. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ritkán csinálod akkor nem okozhat elvileg ilyen gondot.Hiszen "természetes használatkor" is azért tágulgat ....

De ha a barátod hímtaga is nagy és hetente többször is csináljátok akkor hosszútávon a végbél kitágulhat és előfordulhat hogy nem birod majd tartani..:S

2008. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha kéthetente 1x-2x csinájátok, akkor semmi gond nem lehet. Illetve az anális szex minden szabályát pontosan meg kell tartani, és akkor nem lehet gond.

Petranova

2008. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Ém azt olvastam, hogy félévente csak max. egyszer ajánlott, mert kitágítja a záróizmokat.
2008. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még csak ötlet szinten van a dolog, és csak kipróbálni szeretném..

2008. aug. 16. 12:02
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

volt már itt ilyen kérdés.


akkor is az derült ki a válaszokból, hogy igen, káros, össze fogod utána xarni magad, pelenkáni kell majd, mendenféle fertőzéseket össze lehet szedni. Meg persze amúgy is undorító és így tovább...


nekem az a véleményem, hogy nyugodtan próbáld ki, ha ésszel csináljátok nem lesz belőle semmi baj.

Ha tetszik, akkor időnként bele lehet iktatni a dolgot. Úgysem fogjátok minden nap csinálni.


megjegyzem a normál szextől meg méhszájsebet és méhnyak rákot lehet kapni... legalábbis ha hisz az embert az újságoknak, meg a sok önjelelölt szakértőnek...

2008. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Jahm... magyarország a 10 millio szakértő hazája. Pedig az ember a legtöbb esetben maga is boldogulna, ha gondolkozna. Pl ha wc-zel, ami naponta egyzser megtörténik, valószínű nem lesz bajod, nos pár extra nyílván nem oszt vagy szoroz. DE ha valami nagyon aggaszt, irány nőgyógyász, akinek papírja van róla, hogy szakember.
2008. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ritkán (havonta egy-két alkalom), és normálisan felkészülve nem okoz problémát. Ha napi szinten csinálnád, az viszont nem tenne jót a záróizmoknak.
2008. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!