Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha sex közben fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha sex közben fura hangokat adok ki?

Figyelt kérdés
Már mint mikor szeretkezünk akkor olyan mint ha szellentenék:S és ez miatt annyira szavarban érzem magam :S:S:Sez ciki nagyon?:$
2008. aug. 11. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
persze, h nem ciki :D az én barátom is mindig mosolyog ha ilyen hangot hallunk... én meg mondom neki, na jo fejezdbe ne erre koncentrálj.. és a végén meg nevetünk de aztán megy minden ugyanugy... és ez mindenkivel így van ugyhogy ne aggodj :) lazulj el... a barátodnak meg annyi idősen lehetne annyi esze, h nem veszi komolyan hanem elmosolyogja magát rajta... namindegy :)
2008. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nem gáz...hanem levegő :D
2008. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Mendus ***** válasza:
0%
PF-ről vn szó? (pinafing)
2008. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Mendus ***** válasza:
0%
*van
2008. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
mi állandóan ezen szoktunk nevetni:)ha ilyen hang jön ki az azt jelenti,hogy bizony jó izmos menet volt:)
2008. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... nem olyan mint a romantikus filmeken. Igaz? :D


Teljesen igaz aki azt írta, hogy telemegy levegővel a hüvely. És szex közben sokminden más hang is előfordul. Puncipuki :))), tocsogás, cuppogás és néha akár igazi szellentés is.

Na és? :))

Nem ciki egyik se és szomorú ha ettől elmegy a barátod kedve.

Szerintem másold ki a válaszokat és tedd az orra elé. :))

2008. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Srapnel ***** válasza:

Nyomj a kezébe egy anatómia és egy fizika könyvet.


Addig, amíg megtanulja a szükséges dolgokat, próbáljatok olyan pózokat találni, amikor kevesebb levegő jut be.

2008. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem is ragozom tovább, mindenki mindent elmondott. De nem értem... ez nem szellentés, ez nem gusztustalan. Ez természetes. Próbáld a szájába rágni, mert ez a hozzáállás elrontja a szexet.
2008. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg igaza van mindenkinek!


Én is majdnem szénné égtem először, de aztán a párom észrevette, hogy nem az volt és hogy oldja feszültségem fogta magát és akkora igazit nyomott, hogy mindjárt nem a puncipuki volt a gondom!! Ennyi!!


tök természetes dolog, hogy felpumpál! Az életben nem úgy megy mint a Szívhang jellegú nyálakban!Mint a filmekben a frissen ébredező párok közötti csók! Hát próbáld ki, tuti gyomorforgás!

2008. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
szia:)nekem is sokszor van ilyen ..eleinte nekem is ciki volt meg mikor "végeztünk"és felálltam akkor is adtam ki olyan hangokat..mindig attol féltem azthiszi valami más:)de aztán ma már csak nevetünk rajta:)ha meg abba akarja hagyni ilyenért akkor nagyon gyerekes és szerintem mondd meg neki hogy ilyen vagy és szokjon hozzá:)
2008. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!