Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha sex közben fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha sex közben fura hangokat adok ki?

Figyelt kérdés
Már mint mikor szeretkezünk akkor olyan mint ha szellentenék:S és ez miatt annyira szavarban érzem magam :S:S:Sez ciki nagyon?:$
2008. aug. 11. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nekem is szokott ilyen lenni. Suttogj valamit a párod fülébe vagy halkan nyögdécselj és akkor nem fogja hallani azt a "fura hangot".
2008. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a baj h nagyon hangos:S:(
2008. aug. 11. 19:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki de ha teged zavar, akkor kozben zene is mehet.
2008. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ciki,és szinte majdnem mindenkivel előfordul,hiszen a párod levegőt "pumpál" beléd. eleinte nekem is nagyon ciki volt,mindig befogattam a fülét,ha kipréseltem magamból a levegőt,de mostmár csak nevetünk rajta,vagy nem is figyel rá.
2008. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az a baj h annyira rosszul érzem magam:$Olyan kellemetlen:S:(És a pasim is ienkor mindig mondja h hagyuk abba:S:(
2008. aug. 11. 20:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pff... Hisz ő miatta van! Én sztem inkább vicces:D Nemtom miért mondja h hadjátok abba...
2008. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem gyengén komolytalan a pasid,nemtom h évesek vagytok de ha ez miatt abba akarja hagyni..pff...ez a hang amúgy azért van mert a pénisze kitölti a hüvelyedet és ahogy ki be mozog,úgy a levegő ismegakad pár helyen és akkor utána ilyen hangja lesz.Szal természetes,nem lehetne számára sem gáz
2008. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 24 :S Hát nem tudom mit csináljak?:S
2008. aug. 11. 20:19
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, és a pasidat sem értem, hogy miért akarja ilyenkor abbahagyni:S Teljesen természetes ez... Bár én is cikinek éreztem az elején, de a pasim nem foglalkozik vele, így én is megszoktam:)
2008. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél megesik, mi is csak nevetünk rajta. Elvileg ő "pumpál" teli levegővel, add a tudtára. Nem pukizol, ezt nyilván ő is észreveheti!!!
2008. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!