Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, aki kb 80 nővel feküdt le eddig. Az én "listámon" összesen 2 srác van, velük sem volt mindíg jó a szex. Ez olyan kínos, de félek, hogy leégek az ágyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

1) 80 nőből azért összejön egy szép kis vírus

2) kicsapongó élet, a ti kapcsolatotok alatt nem fogsz félni, hogy "gyarapítja a listát"?

3) nem félsz, hogy csak szexre hajt?


Egyébként, ha szeret nem az fogja érdekelni, hogy jó vagy rossz vagy-e az ágyban (persze ez is, de nem ez lesz az első szempont), hanem, hogy neked jó legyen és, hogy szeresd a vele eltöltött éjszakákat. És először megnyugtatlak, biztos lesz egy pár "baki", de hamar belejössz. Szóval ne aggódj, de a szex mögött érzelem is legyen! :)

2008. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak is hasonló számú partnere volt korábban, hát igen, van ilyen. Nem mindenki kamuzik.

Azt mondom, hogy ennyi simán összejöhet bárkinek 21-22 éves koráig, főleg ha viszonylag korán kezdi. Először én is furcsán néztem rá (bár sejtettem, hogy sok volt, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyi), de mivel éppenséggel én sem éltem túl zárkózottan, így egy rossz szavam sem lehetett, főleg, hogy vele annyira jó a szex, mint korábban soha senkivel. Meg minden más is. Összességében én nem bánom már, hogy hány partnere volt, csak ne kelljen tudom, hogy kik voltak, ha úgy nézzük, akkor még hasznos is volt: valamiért megunta ezt az életet és váltott monogám kapcsolatra, egyáltalán nem az a kicsapongó típus, de mégsem tutyi-mutyi. Egyébként nála is kb 23 éves koráig tartott ez az életvitel.

És szeretnék megcáfolni jónéhány korábbi hozzászólást, miszerint egy ilyen embernek biztosan van valamilyen betegsége, vagy hogy nem lehet benne megbízni. Egyik sincs, tanúsíthatom! Két év alatt már csak kiderült volna, főleg, hogy ismerem már mint a tenyeremet és következő hónapban lesz az esküvőnk. És igen, már növöget a pocakomban a babánk.

Őszinte leszek, én inkább megbízom benne, mint a korábbi barátomban, akinek előttem három partnere volt és bizony az öt év alatt mindig azt vártam, hogy egyszer robban a bomba és rádöbben, hogy sok-sok mindent és mindenkit szeretne még kipróbálni.

2008. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
A szex más partnerekkel nem olimpiai szám, nem nyer aranyat az aki minnél több lánnyal-fiúval fekszik le maximum egy jó szexuálisan terjedő betegséget, Hepa-t HIV- vagy AIDS-et. És minden pasi azért mondja hogy komoly kapcsolatot akar mert a bugyidat szeretné levenni a lábadról és nem téged...
2008. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak kiegesziteskent az elozo hozzaszolashoz:


A HIV es AIDS nem kulon betegsegek, mikor valaki elkapja a virust HIV pozitivva valik, virushordozo, fertozokepes, de nem beteg. Mikor a virus miatt megbetegszik es immunhianyos allapotba kerul lesz AIDS-es, ez maga a betegseg, amit a HIV virus okoz.


Protheus

2008. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!