Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, aki kb 80 nővel feküdt le eddig. Az én "listámon" összesen 2 srác van, velük sem volt mindíg jó a szex. Ez olyan kínos, de félek, hogy leégek az ágyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos az h 80 nővel feküdt le?csak azért mert vannak olyan fiuk akkik szeretnek füllenteni!sztem nem fog sz leégni!meg ha tényleg lefeküdt annyi nővel,lehet nem is volt nagy rézse jo az ágyban!szoval sztem ne aggodj!ad önmagad sex közben!
2008. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
sztem elég gáz ha ő listát vezet és pontosan 80nál jár...am tuti egy szexhajhász barom,mert aki szeretetre vágyik és rendes kapcsolatra,az nem fekszik le 80 nővel,főleg nem számolja...am meg tuti kaumzik...
2008. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Hát én nem amiatt aggódnék a helyedben, h a srácnak jó leszek-e az ágyban, hanem inkább amiatt, h nem csak kihasználni akar-e. 80 nő...hát ez a szám nekem túlon túl sok, volt ennek a pasinak normális párkapcsolata egyáltalán?
2008. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a 80 csak egy hozzávetőleges szám, de amúgy már ismerem egy jó ideje, és tényleg eléggé kicsapongó életet élt, szóval kb stimmel.

Attól nem tartok, hogy kihasznál, csak elég sok idő kellett neki, hogy rájöjjön, hogy egy normális kapcsolatra vágyik... pasi.

2008. aug. 9. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Normális kapcsolatot ne várj tőle.Szerintem nem érdemes lefeküdnöd vele.Ki tudja miféle nemi betegségeket szedhetett össze ha már ennyi nővel volt dolga.
2008. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

80 nő?:S:S Mennyi idős a srác? Attól még, hogy kicsapongó életet él, szerintem ez nagyon sok...

De nyugi, nem fogsz leégni:) Csak vigyázz nehogy csak annyit akarjon Tőled, hogy a listáját gyarapítsd:S:)

2008. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. meg a bíztatást! :)

Egyébként ő 22. de a listagyarapítástól nem félek. Elég ideje ismerem ahhoz, hogy tudjam, mikor őszinte.

2008. aug. 9. 15:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell félned semmitől:) Az pedig csak jó, hogy tapasztaltabb, mint te. Biztosan megtanít majd egy-két dologra:P
2008. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 36volt mikor összejöttünk, én 21. Nekem ő volt a második, neki én ki tudja hanyadik (gondolom nem a tizedik, ismerve az életét). Én is féltem ettől, meg is mondtam neki, de szerencsére nevetett egyett és azt mondta bolond vagyok. Ő tudja, h ő lesz a második, és így fogad el. ha tudná, hogy már vagy 50pasim volt össze sem jött volna velem. És soha nem mondta, hogy rossz vagyok az ágyban. Sőt... Mindig azt hallom tőle, hogy ilyen j még soha senkivel nem volt. Gondolom ebben az is benne van, hogy egy tapasztalatlan lány még formálható, úgy "alakít", ahogy neki (is) jó. És már lassan 4éve együtt vagyunk 2hét múlva lesz az esküvőnk.
2008. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Könyörgöm, el ne hidd neki. Amelyik férfi ezzel kérkedig, ott mindig valami bibi van. Egyszerűen csak vágyálmai vannak, elő akarja adni neked, hogy mekkora ász, de szerintem ha majd az ágyba kerültök rá fogsz jönni, hogy még nagyon kisfiú.

Egy átlagos férfinek egész élete során nincs dolga 80 nővel, nemhogy egy 22 éves fiatal srácnak.

Ezen gondolkodj el egy kicsit. Illetve azt is fontold meg, hogy te akarsz lenni a "81. lány a listán"?

Petranova

2008. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!