Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » En meg a csajom ulunk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En meg a csajom ulunk az agyam szelen. Hogyan tovabb, hogy egy jo menet legyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsókolod, és miközbn csókolóztok elkezded simogatni először az arcát majd mész lefelé a cicijét simogatva, majd leveszed a felsőjét és így tovább még teljesen meztelenek nem vagytok, közben csókolgasd as nyakát stb.. és utána mehet! :D egyébként hány éves vagy 14re saccolom
2008. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi történhet, csak fantázia kell hozzá. Az meg neked is kell, hogy legyen. Nagy vonalakban: csók, vetkőzés, aztán gondolni kell a védekezésre, majd jöhet a menet. Minden csak rajtatok múlik, és ti alakítjátok. Nem lehet ehhez forgatókönyvet kitalálni.
2008. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mar nem eloszor csinaljuk...de az oan szarul esik,h csokolgatom, simogatom, vetkeztetem, o meg nevet.... azt a nevetest hogy ertsem???? no ertitek nem hangosan, csak ugy huzodik a szaja :D:D
2008. aug. 6. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mindig ugy húzodik a szám, (lány vagyok) és talán azért emrt tudom előre h mi fog velem történni és már lőre örülök :P (1. válaszoló vagyok)
2008. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De most ti komolyan azt várjátok, hogy itt mindenki elkezdje írogatni mit csináljatok, ti meg követitek? :D Mint a robotok? :D

Minden jön magától, ha meg nem, akkor meg minek erőltetni?

2008. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csikis valahol.finoman érzékien.Prábáld felizgatni.ha sikerül nem lesz baj.
2008. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%
szerepjáték?az eléggé izgató tud lenni ráadásul teljesen más az eddig megszokottaknál.elég egy paróka és egy kis akcentus máris kész az új szerető:) akkor hevesebbek lesznek az érzelmek mert új a helyzet,így elég vszínű h jó menet lesz:)
2008. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi de ha te parókát teszel,akkor nem csak húzódni fog a szája,hanem röhögésben tör ki.A szerepjáték szerintem kicsit idősebbeknek való.(30 körül)Aki még azt sem tudja hogy kezdjen neki,milyen a jó menet,az még ne szerepjátékozzon,hanem gyakoroljon.
2008. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a 4. valaszra komment.... figyu, en csak velemenyekre vagyok kivancsi.... nem eloszor fogunk akciozni!!!!! amugy koxke a valaszokat
2008. aug. 6. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
még egy láma..-.-' ( Mr.x)
2010. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!