Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tovább? Már feladás...

Hogyan tovább? Már feladás szélén álok

Figyelt kérdés
2 éve hogy nem esek teherbe.Páromnak mozdulatlan és kevés spermája van, meg is erbe. müttöték herebiopsziával. Azt mondták, hogy csak lombik lehet igy is 50%-az esélye. De én még bizok a természetbe, és most e-vitamint, cinket, maca vibet, c-vitamint szed, én pedig:e-vitamin, cink, folsav, c-vitamin, valaki valami segitséget vagy tapasztalatok, hogy mit próbáljunk még ki. lombik is csak 1év mulva lesz ha addig nem jön össze.23éves vagyok, párom 24. most lesz az esküvönk is. Köszönöm a válaszokat. Nika
2010. ápr. 15. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent meg kell tenni! S majd ha ezután azt tudod mondani, hogy igen, mindent megtettél, akkor gondolkodj ezen a kérdésen.

Ha természetes "úton" sajnos nem megy, akkor el kell fogadni, ami egyéb megoldás van. Ne ess. Ne essetek kétségbe. Ennél rosszabb helyzet is van!

Minden lehetőséget el kell fogadni, ami megoldás lehet. De közben mindig mérlegelj! Tudni fogod a választ.

2010. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért adnád fel? LÁtod, kicsi az esélye, hogy természetes úton összejön, de hány emberrel előfordult már ez a csoda? Nincs semmi oka, hogy veled ne történhetne meg! Ne görcsölj ezen, inkább nézz a jövőbe, gondolj arra, hogy egy évig élvezitek egymás társaságát, utazgattok, buliztok, jókat szeretkeztek, és ha nem jön össze, még mindig ott a lombik, mint lehetőség! Még nagyon fiatalok vagytok, ez az egy év olyan gyorsan letelik, hogy csak kapkodod a fejedet! Csináljatok sok sok közös programot, sok romantikus estét, és ne a baba legyen az elsődleges cél, hanem hogy kiélvezzétek a kettesben töltött időt! Ha ezt eléred magadban, akkor lehet, az első nem görcsölős alkalommal össze is jön a baba, és új célokat tűzhettek ki:)))

De addig fogd úgy fel, hogy a sors úgy döntött, legyetek még kettesben, csiszolódjatok össze, és csak utána jöjjön a baba, egy stabil és gyönyörű kapcsolatba, amiben minden megvolt, csak ő hiányzik:)

Fel a fejjel, és koncentrálj most a párodra:)

Vigyázzatok magatokra, és mielőbbi pocakosodást!

ҝ

2010. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és Te voltál kivizsgáláson?esetleg a párod megpróbálhatná a Kriston-féle férfi intimtornát, mert az állítólag segíthet!még fiatalok vagytok, ne aggódj!
2010. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Igen én voltam elöször a vizsgálatokon velem minden rendben van.
2010. ápr. 15. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne aggódj, a férfiakat sokkal könnyebb feltuningolni!Menjen el a tornatanfolyamra, de akár a férfi avivát is kipróbálhatja!
2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!