Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm 17, én 18 vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 17, én 18 vagyok. Több mint 1 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. Szeretném végre kényeztetni az ujjaimmal és a nyelvemmel, de szerinte gusztustalan, hallani se akar róla. Bennem hatalmas a vágy, Benne kevésbé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy fél hogy fájna,és szerinte undorító...(szerintem éppen ellenkezőleg).Mondtam neki hogy rengeteget utánanéztem a témának,nem fog fájni.Szerintem nem bízik meg Bennem azért nem engedi.
2008. aug. 6. 12:21
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki hogyan lehet kitörölni a posztot?Holnap már le szeretném venni,mert nem akarom hogy véletlenül ráakadjon erre.A véleményeket továbbra is szívesen várom,és köszönöm az eddigieket.
2008. aug. 6. 16:31
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nemazért de meddig várjon??A csaj aztmondta majd összeköltözés után.A srác azért csak nem veri hitelbe magát hogy a csaj vmit engedjen.Ez igy nem sokáig fog menni vkinek engedni kell.
2008. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%
irj egy moderátornak hogy szeretnéd ha törölnék és törlik:)Andi
2008. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
köszönöm Andi,újfent :)
2008. aug. 6. 16:36
 25/31 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel elkéstél már.. Ha nem teszed fel kétszer akkor sose akadok rá, így viszont rátok ismertem és el fogom neki mondani.
2008. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%

Szakits vele. A baratnod nem oteves, fel kene fognia, hogy egy fiunak/ferfinak vannak szuksegletei, amit ki kellene elegiteni egy egyeves kapcsolatban mar boven, es nevetseges, hogy o azt gondolja, hogy neked kene varni ra. Ez a "ha szeretsz, varsz ram" legalabb olyan szanalmas duma, mint a "ha szeretsz, lefekszel velem", ugyanolyan zsarolas es ugyanolyan kihasznalas.

Ha en pasi lennek es ilyen baratnom lenne, mar reg szakitottam volna vele.

2008. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam az övét is, tiédet is. Neked minden elismerésem: jó, megértő és kedves ember lehetsz, viszont a barátnődről nem sok jó vélemény alakult ki. Megkérdezte, de csak azokat a válszokat értékelte, amik az ő álláspontjának felel meg. Akkor miért kérdezett egyáltalán? Nem veszi figyelembe más véleményét, ezek szerint a tiédet sem. Önmaga számára még csak ő létezik, a másik véleménye, igénye már nem. Sajnálom, sajnállak ezért.

Te toleráns vagy vele szemben, de ő már veled egyáltalán nem, és ha együtt is maradtok, ez akkor is igy lesz.

2008. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%
Én is beleolvastam a barátnőd kérdésébe. Szerintem - bocs, ha esetleg keményen fogalmazok, de az a lány meg sem érdemel téged. Egy ilyen rendes fiú, mint te, egy ilyen erőszakos, önző természetű lánnyal... Na de ha szereted őt, akkor bárki bármit mondhat, és ez így van rendjén. :) Szerintem furcsa, hogy 17 évesen még nem akarja a pettinget sem, de biztos van valami oka, nem tudom, mi... Erőltetni fölösleges, az biztos, mert még jobban megmakacsolja magát. Rajtad múlik, hogy meddig tudsz megbirkózni a folyamatos elutasítással.
2008. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is elolvastam mindkettőt. "Megkérdezte, de csak azokat a válszokat értékelte, amik az ő álláspontjának felel meg. Akkor miért kérdezett egyáltalán?": én is egyetértek, és ez azért van, mert nagyon is tudja a leányzó, hogy nincs teljesen igaza, csak önmagát is győzködi. Amúgy lehet, hogy nincs még olyan barátnője, akinmek már vannak ilyen tapasztalatai, aki részletesen kiokítja a pettingről, hogy mit hogyan kell csinálni és h nem kell megijedni. És szerintem azzal, hogy kitűzött egy 17 évesen elég távoli(nak tűnő) időpontot (amikor együtt éltek már) az is a félelmet jelenti, hogy menekül. Na igen, csakhogy te mire mész ezekkel az infókkal...:\ Biztos tanácsot nem tudok mondani...:S Olvastam már olyat, aki kicsit leitatta a barátnőjét, hogy pettingelhessen vele, aztán megszerette a dolgot. Én lehet a helyedben ezt tenném, ha lehetőség adódik rá, ez nem is minősül kihasználásnak (azért ne rögtön orális szexszel kezdd, csak simogatás meg ilyenek). Meg kell járni az utat, és ezzel a barátnőd valószínűleg nincs teljesen tisztában. Nagyon sok időtök van még a szeretkezésig, de úgy tűnik, mintha vmiért attól tartana, hogy ha megengedi a pettingnek bármilyen formáját is, elindul egy "lejtőn", és hipphopp már nem is szűz, kiég stb. Meg kéne értenie, hogy ez nem így működik...


XLX

2008. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38%

Szia

Előttem páran írtak a barátnődről...hát én sem vagyok pozitív véleménnyel róla. De ez mindegy is. Sokkal fontosabb vagy TE! Ez tök szépen hangzik, h nem akarsz te semmit rákényszeríteni...csak közben meg magadat szivatod. Nem az a lényeg, hogy egy "ilyen korú fiunak" milyen igényei vannak - hanem h neked milyen van! Mit szeretnél?? Elgondolkodnék azon is, h vajon ti együtt vagytok-e? Mert tudod, amikor van egy párom, és úgy vagyunk, hogy MI, akkor van valami, ami megfoghatatlan, és nagyobb mint az, hogy te meg én. És az, hogy figyelmes vagy, és törődsz a másikkal, az azt jelenti, hogy hallod ennek a MInek a hangját. Hogy a KÖZÖS vágyaitokat veszed figyelembe. Hoogyha ez nincsen, akkor TI nem vagytok. Akkor vagy Ő van, aki alá te elbujsz, és szinte nem is létezel, vagy csak TE vagy, akibe meg beleolvad/megszűnik a másik. Ennyit az elvont/lelki oldalról;)

A szeretkezés: na ez meg olyan, hogy nagyon nehéz megváltoztatni az embernek a saját hozzáállását. Mert hogy ezt csak igy lehet. Vki más nem tudja, csak mi magunk. Az a mázli, h a barátnődnek még nincsen tapasztalata, és még igy jó esélye van. Tudod, a szexualitás, az annyira fontos, hogy szem ha 2 ember nagyon különbözik ilyen téren, akkor ne is legyenek együtt. Mert ez nem csak arról szól, h dugunk, sose arról, hanem mindig ott a lelked is. És ha valakiknek egy ennyire fontos dologban különbözik a lelke, akkor nehéz úgy együtt, hogy ne érezze megcsonkítva magát az egyik...vagy tévedek??

A nagyon személyes véleményem meg az, hogy ilyenről, hogy házasság, ne is álmodozzon senki, amig nem volt együtt 3-4 másikkal szexuálisan. Mert egyszerűen úgy bontakozol ki, ha tapasztalsz. Szóval, sztem ne vedd azért még feleségül;)

(Ja zárójelben: a közös lakás megteremtését tőled várja?? mert én azt tippelem, h ő nem tesz semmit... Persze 17 éves, de itt inkább hozzáállásra vagyok kíváncsi. És gyere az ELTEre szexuálpszichológiát hallgatni - be lehet ülni csak úgy;) Sőt, lehet lesz szemináárium is ezzel kapcsolatban, akkor meg hozd el a barátnődet is:D )

Ja és ne titkolózz előtte, pl ezzel az oldallal kapcsolatban.ő is írt ide miért lenne baj h te is írtál?;)

2008. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!