Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm 17, én 18 vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 17, én 18 vagyok. Több mint 1 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. Szeretném végre kényeztetni az ujjaimmal és a nyelvemmel, de szerinte gusztustalan, hallani se akar róla. Bennem hatalmas a vágy, Benne kevésbé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy fél hogy fájna,és szerinte undorító...(szerintem éppen ellenkezőleg).Mondtam neki hogy rengeteget utánanéztem a témának,nem fog fájni.Szerintem nem bízik meg Bennem azért nem engedi.
2008. aug. 6. 12:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%
Ezt hívják szopásnak...nekem is volt egy hasonló csajismerősöm aki így vélekedett de 3 éve ugyan az a szitu nála. Ha szerencséd van rá tudod beszélni, de ha nem akkor vagy nézz másik barátnő után vagy itasd le..
2008. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de ha egy év alatt nem tudtad rávenni, akkor valami baja lehet. Aki már ezt is undorítónak tartja, azzal már komoly bajok vannak. Nyugodtan le lehet pontozni, de szerintem ha valaki elkezd egy kapcsolatot, akkor gondolhatja, hogy előbb-utóbb történnek majd ilyen dolgok. Beszélgess vele sokat erről, hátha megváltozik a váleménye, mást igazából nem tudsz tenni.
2008. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj hogy saját magát gyözködi hogy nemjo meg gusztustalan meg ilyenek.Pórbáld meg izgatni késsel ruhán keresztül közbe csokolgasd a nyakát ,a fülét és el tudja majd engedni magát.Ha ugy el tudod vinni,akkor megismétled egy párszor és talán enged.Mondd meg neki ezek után hogy mennyire kivánod mennyire kinyalnád a punciát,és csak azt nem csinálsz semmi más.Légy ovatos ,figyelmes és próbáld felizgatni.
2008. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
a 3.kommentre: Próbáltam,de mindig ügyel hogy ne nyúljak oda
2008. aug. 6. 12:36
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos tényleg nem normális, lelki okai lehetnek. Nem zaklatta valaki korábban? Vagy esetleg valami trauma érte? Vagy esetleg még a neveltetésével lehet valami... Vagy csak fél a kiszolgáltatottságtól...

Te egy nagyon rendes és türelmes pasinak tűnsz, 1 év után biztos nagyon szoros köztetek a lelki kapcsolat, próbáld megbeszélni Vele, hogy mi lehet az oka annak, hogy ennyire elzárkózik. Másik fontos kérdés, hogy mikor érzi úgy, hogy lehet köztetek testiség? Nyugtasd meg, hogy vársz, amíg csak szeretné, hisz szereted. De ha tényleg hallani sem akar az egészről, akkor jót tenne Neki egy pszichológus. Az ilyen undor mögött komoly lelki problémák húzódhatnak meg. De legjobb lenne, ha Veled tudná megbeszélni...

szurkolok Nektek! :)

2008. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
a a .Tudtommal semmi zaklatás,és semmit ilyen nemű trauma nem érte.Már sokszor próbáltuk megbeszélni de...Nekem azt mondta,hogy akkor szeretné elkezdeni a testiséget,amikor már együtt élünk(saját lakás ilyenek).Így 18 éves fejjel foggalmam sincs mikor lesz saját lakásom,szerintem minimum 4-5 év.De most 4-5 évet várni,az elég húzós lenne..
2008. aug. 6. 13:21
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát igy már elégg gáz(3.,válaszolo vagyok)Ha ennyire elkötelezte akkor bizony szerintem semmit nem nagyon tudsz tenni:(ugylátszik ö is ilyen "majd az esküvö után" fajta.Nem is fogod kibirni annyi ideig vagy szakitasz vagy férrelépsz.Tudom hogy ezt igy nem tudod elképzelni mert imádod meg minden de ez nem mehet igy magyarázzd el neki .Kivánod a testét kivánod öt is minden hibájával együtt.
2008. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

(3.válaszolonak)

Nem akarom kényszeríteni semmire amit nem szeretne,próbáltuk megbeszélni hogy így ,úgy,de nem tudok mit tenni.Az lenne az egyetlen jo megoldás a kapcsolatunkban(ha már nem hajlandó semmire),hogy én mondok le a vágyról.De ez nem lesz könnyű mert HATALMAS a vágy bennem.Pszichológiát is tanulok,és tudom hogy ha elfojtom annak komoly következményei lesznek.Megbeszélni hiába,mert ugyanoda kerülünk mindig :(

2008. aug. 6. 13:41
 9/31 A kérdező kommentje:
Tudom önző vagyok,de engem valamilyen szinten megnyugtatna,ha egy olyan nő megmondaná nekem hogy amit akarok vele csinálni,az jó.Vagy mégjobb lenne ha neki mondaná meg valaki,hogy amit akarok vele csinálni azt Ő élvezné nagyon!Csakhát a közelében nagyon nincs ilyen személy.
2008. aug. 6. 13:43
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem kell kényszeriteni csak elmondtam a következményeket,söt aztán ugye történhetnek dolgok az elnyomástol.Tudom hogy vágysz arra hogy kivánjon és te is kivánhasd öt.De igazábol több tanácsot nem tudok adni,mert itt már nemtudom mit tehetsz.Nem hat a finom célzás,sem a beszéd,sem a probálkozás.Nemtudni mitöl vete ezt a fejébe kérdezd meg hogy egyátalán kiván-e téged.És mitöl fél?lehet hogy hülyén hangzik de ugy tünik mintha tartogatná az "igazinak".Az viszont eléggé elszomorito ,hogy "kitudja meddig leszünk együtt lehet hogy szétmegyünk és akkor feleslegesen adtam neki oda.Nemtudom igazábol a szüzesség csak addig fontos amig van ,és sokszor a férfiaknak nem fontos hogy a nö szüz-e ha igazán szereti! (3.válaszolo)


Andi

2008. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!