Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Hgom 13-éves és van egy 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hgom 13-éves és van egy 16 éves barátja! És már arra készülnek hogy lefeküdjene, k holott még csak 1 honapja vannk együtt! Mit tegyek? Hogyan beszéljem le erröl öket!

Figyelt kérdés
A multkor haza mentem a boltbol és felmentem az emeletre/ emeltes lakásunk van/ és hogy leindultam a lépcsön halotam ,hogy sexröl beszélgettek,hogy mikor kéne és hogyan!! És én az este leültem a hugommal beszélni ,hogy még nagyon korai és ö aszt mondta, hogy ehez seemi közöm és azota áll,velem szoba amiota megprobáltam beleszolni!!! A szüleinkre nem ,számithatunk,mert nem foglalkoznak velünk!! Mégis mit tegyek??? Nagyon féltem ,hisz még gyerek!!! Egy 17-éves lány
2008. aug. 5. 16:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez nagyon komoly dolog. Az biztos, hogy beszélgetéssel nem valószínű, hogy meg fogod tudni győzni, de ha fogod és beszélsz a fiúval, meg persze a szüleivel és megmondod, hogy fel is fogod jelenteni a rendőrségen, biztos, hogy meg fogja majd gondolni. Nem a hugoddat kell lebeszélni, hanem a srácot, ugyanis biztos vagyok benne, hogy érdekli, ha nem jönne össze, akkor ténylegesen menj el a rendőrségre és tegyél a srác ellen feljelentést, ezzel megakadályozod az esemény megtörténtét, mert a rendőrség biztos, hogy nyomozni kezd, de persze te leszel a szemét, de hidd el, hogy jót teszel vele, mind a hugodnak, mind a srácnak. A rendőrségi nyomozás, ugyan megfogja erősíteni, hogy az esemény nem történt meg és ezért a feljelentőt terheli a nyomozás költsége, viszont tiltó határozat is születik a srác és a hugod kapcsolatával kapcsolatban ami természetesen 3 évig is lehet hatályos és nem tehet se a srác se a hugod ellene semmit. Az összeg nem olyan hatalmas, mivel csak egy orvosi vizsgálat és helyszini kiszállás költségét tartalmazza. Velem megtették 12 éve és azóta is hatalmasan fáj a leányzó után a szívem, de velem senki nem akart beszélni, csak simán feljelentettek, mondjuk nem is tudtam, hogy a leányzó kiskorú volt és csak sétálgattunk, nem történt semmi, de nem azóta se volt egyetlen kapcsolatom se, ami azért elég szánalmas, de hát félelem bennem van. Na a lényeg, hogy tegyél egy kísérletet a srácnál majd a szüleinél és biztos, hogy megfogja érteni a dolgot.
2008. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!