Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Hgom 13-éves és van egy 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hgom 13-éves és van egy 16 éves barátja! És már arra készülnek hogy lefeküdjene, k holott még csak 1 honapja vannk együtt! Mit tegyek? Hogyan beszéljem le erröl öket!

Figyelt kérdés
A multkor haza mentem a boltbol és felmentem az emeletre/ emeltes lakásunk van/ és hogy leindultam a lépcsön halotam ,hogy sexröl beszélgettek,hogy mikor kéne és hogyan!! És én az este leültem a hugommal beszélni ,hogy még nagyon korai és ö aszt mondta, hogy ehez seemi közöm és azota áll,velem szoba amiota megprobáltam beleszolni!!! A szüleinkre nem ,számithatunk,mert nem foglalkoznak velünk!! Mégis mit tegyek??? Nagyon féltem ,hisz még gyerek!!! Egy 17-éves lány
2008. aug. 5. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnál beszélni a barátjával de őszintén szólva nem hinném hogy különösebben meghatná őt a problémád... najóóó, ha szereti a húgodat akkor lehet hogy elérhetsz vele valamit.


Egyébként kérdezz rá nála hogy miért akar már ilyen fiatalon szexelni... hátha valami olyant mond amiről be tudod neki bizonyítani hogy hülyén gondolja

2008. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondd meg neki hogy 1 hónap nagyon kevés, hogy várjon még 1 évet(sztem ne mondj ennél többet mert nagyon távolinak fog nekitűnni) hogy tényleg tudja nem csak szexet akar és tényleg működik-e a kapcsolatuk, mert ha nem nagyon erősen meg fogja bánni.

2008. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg nekik, hogy tökmindegy, hogy ők mit éreznek és gondolnak, amíg a hugod nem múlik el 14, addig konkrétan bűncselekmény és te ennek megfelelően fogsz eljárni, ha nem bírnak várni...


te leszel a szemét, de hatni fog.

2008. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a legutóbbi válaszolóhoz.......
2008. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Tényleg azt hiszitek hogy ezzel visszatarthatjátok a lányt?:( ebből az lesz hogy a hogod nem osztja meg veled ha megtörtént és valami baj van.. szerinted akkor kitől fog segitséget kérni? Szerintem beszélgess vele a párkapcsolatokról és sajnos ha nem tudod lebeszélni akkor mond meg neki hogy rád mindenben számithat. Én 14 voltam és a 26 éves nővérkém segitett mindenben. Most 21 vagyok és azóta is hálás vagyok neki azért amiket akkor tett értem.
2008. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gondolkozz, mielött ilyet írsz.


14 év alatt nincs pardon. Ha valami baj van, akkor az orvos hivatalból tesz feljelentést, a fiut bezárják, és ha kiderül, hogy a tesója tudott róla előre, akkor még akár őt is lazán...


Ezzel nem lehet szórakozni.


Meg próbáljon utána a szülők szemébe nézni...

2008. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd el a hugodnak és a barátjának is hogy ezért lazán lecsukhatják a srácot. Persze nem tudom mennyire érdekli ez őket, ha nem tudsz mit tenni legalább segíts neki, védekezés, akármi. Esetleg elmondhatod hogy mennyire fáj az első hátha megijed...:)
2008. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Tudom h most ez miatt lefogtok pontozni de kegyetlenül de én azt tanácsolom, h hagyd rá az egészet. Rengeteg ilyen kérdést olvastam már ezen az oldalon, és majdnem mindről ez a véleményem. Akár szépen fogsz vele beszélni ezekről a dolgokról akár megtiltod neki ígyis úgyis megcsinálja szal minél jobban tiltod annál jobban megfogja tenni. Azt javaslom h vond bele ebbe a szüleidet. Ha eddig nem foglalkoztak veled ezután a történet után biztos fog. Szerintem azért akarja a hugod ennyi idősen elveszteni mert gondolom a suliban is ezt látja/hallja h már mindenki milyen "felnőtt" mert lefeküdt ezzel, azzal. Hidd el... Ha bekövetkezik a baj (terhes lesz, betegsége lesz) akkor ráfog jönni h hinnie kellett volna benned. Tudom eléggé "visszataszítóan" hangzik amit írok de gondolj csak bele... Ha rájön mit csinált akkor többet nem fogja. És ha ő ennyire akaratos és ez a gondolat van a fejében: "márpedig akkor is megfogom csinálni akár mit mond ez a hülye nővérem" (bocsi) akkor úgyis megfogja tenni!!! Ne foglalkozz vele... (bocsánat ha szemetül fogalmaztam)

cukorfalat

2008. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,a válaszokat de emiatt ne veszen ösze senki!!! Én megprobálok mindent amit lehet tenni és ha mi a szüleinkre nem számithatunk makd beszélek a pasi szülievel öket tuti hogy érdekelni fogja!! Ténleg köszönöm a válaszokat!!! Mindenkinek
2008. aug. 5. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is a fenyegetést választanám, persze nem durván, csak úgy adnám elő, hogy érezze a súlyát a dolognak. A fiúnak is el kellene mesélni, hogy bűncselekményt készül elkövetni, még akkor is, ha a kislány önszántából vállalkozna rá. Jól teszed, hogy nem hagyod folyni az eseményeket. Ha a szüleitekkel nem lehet ezt megbeszélni, akkor főleg ne hagyd magadra a hugodat. Ha hallagat rád, később hálás lesz neked, mikor érettebb éssze fel tudja fogni.

Remélem sikerrel jársz, a kislány érdekében főleg!

2008. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!