Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstrualas kozben milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstrualas kozben milyen a sex a lanyoknak? Hogyan kell akkor, gyengedebben, nem vadulni, csak lassan elvezni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha egyik félt sem zavarja a dolog semmilyen értelemben, akkor ugyanolyan jó ,mint máskor.csak felfogás és hozzáállás kérdése.
2008. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor nektek, (a vilag legcsodalatosabb dolganak) a női nemnek nem faj??? nincsenek fajdalmai vagy gorcsok???
2008. aug. 4. 19:52
 3/11 Mendus ***** válasza:
100%
Ha menstruálás közben létesítetek aktust olyankor a lányt sokkal jobban fel lehet izgatni, mert ilyenkor jobban erőre kap ;) és ilyenkor jobban csuszik a fiú is, és ha első akkor kevésbé fájdalmas, fontos, hogy gumit akkor is használjatok, ha megvan a lánynak a havija, és tegyetek magatok alá egy elhasznált törölközőt is, hogy ne legyenek vércseppek a fehér ágyneműn;P
2008. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem ugyanolyan élvezetes, mint máskor. Engem egy kicsit feszélyez így a helyzet. Az tény, hogy könnyebben becsusszan a párom pénisze, de én nem tudom így annyira élvezni. Arra figyelj, hogy legyen egy törölköző vagy egy lepedő, amit csak ilyenkor használtok. Óvsszert mindenféleképpen húzz, mert így nem leszel olyan véres, meg amúgy ilyenkor a lány könnyebben elkaphat valamilyen fertőzést. Lehet vadabban is csinálni, de figyelj arra, hogy a lánynak mi a jó, kérdezd meg, hogy milyen gyorsan csináld.
2008. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokkal jobb mint amúgy:)
2008. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők akkor általában jobban kívánják a dolgot,de viszont a a fertőzések, és a teherbesések, esélye megnő, és ilyen esetben mindenképp óvszerrel kell csinálni.
2008. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen nem görcsöl a hasam, akkor ugyanolyan, mint egyébként. Ha görcsöl, akkor le is ütném a páromat, ha pont akkor akarna szexelni velem. Egyébként jó, ha tudod, hogy a menzi alatt nem ajánlatos szexelni, mert ilyenkor jobban nyitva van a méhszáj, és a nő könnyebben elkaphat fertőzéseket.
2008. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
hat ugyanolyan mint maskor..en 2x csinaltam mar ugy de nem volt jobb mint maskor..en nem akartam mert mondtam h mi van de a pasi azt moondta h jobb akkor jobban fogom erezni magam de nekem epp olyan volt mint maskor..
2008. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
olyankor lentebb van a méhszáj,ezért egy nagyobb mérettel fájdalmat is lehet okozni,ha tövig benyomják...
2008. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koxke a valaszokat... aranyosak vagytok
2008. aug. 4. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!