Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik vibrátor/dildó jobb? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik vibrátor/dildó jobb? A kemény vagy a hajlékony?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek egyet csak nemtudom milyet. És a gésagolyókkal és vibrivel kapcs. melyik jobb a műanyag vagy a latex?
2008. aug. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
a középkemény a jobb, nézd próbálj olyat választani ami a legjobban hasonlít az igazi fasz állagához, vagy ha van kedvenc méreted amivel tapasztaltad hogy nem szorít v túl hosszú akkor olyan méretet válassz!
2008. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Tudnunk kéne a méreteid és hogy häny éves vagy

Nyugodtan menj be egy ijen üzletbe és välogas fogd meg čs vedd meg amejik tetszik de inkäb vastagab legyen mert az jobb lesz neked orgazmusilag

2008. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem a keményet ajánlom. Nekem van egy pár, de a farok formájút szeretem a legjobban, az szilikon. És a gésagolyók... abból is a puhábbat vettük és sztem sokkal jobb mint a vibrátor:-)
2008. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!