Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy nő hajlékony, jobb a...

Ha egy nő hajlékony, jobb a szexben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, de nem feltétlenül igaz. Kell hozzá egyfajta személyiség is. Egy nagyon hajlékony nő is fekhet mint egy fadarab, akkor aztán nincs sok különbség.


Egy nem annyira hajlékony nő is tud teljes értékű lenni. Nem ettől függ feltétlenül.

2009. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritmikus sport gimnasztikáztam korábban, úgyhogy akár nyakamba is tudom tenni a lábaimat, mégsem vagyok szerintem annyira sokkal jobb az ágyban mint a nők többsége. nem ettől függ a dolog. Max több extrémebb pózt lehet csinálni, de az sem biztos hogy sokkal jobb:)
2009. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én voltam csajjal aki vmit gimnasztikázott (sok évig), aztán félóra múlva ott tartottunk hogy fáj minden csontja xd
2009. júl. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szeretkezés nagyon nem ettől függ.

Nem véletlenül hívják szeretkezésnek.

Egy fiú és egy lány ( vagy lány lánnyal, fiú fiúval )szeretik egymást, és komolyabb alapokra szeretnék helyezn kapcsolatukat.

Nem kellenek ide hajlékony lányok. A szex nagyon sokszor a lelki világtól függ.

Mennyire szereti az illető a másikat, mennyire akarja, mennyire készült fel stb.

2009. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A hajlékony nők, nem jobbak a szexben, mint a hajléktalanok, de nem értem miért nézed le őket, amiért nincs lakásuk! Ez elég szemét dolog, hiszen nem tehet róla. Szóval lehet jobb az ágyban (ami nincs is lehet neki), mint azok akiknek van hol lakni.
2009. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!