Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem akar kinyalni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar kinyalni! Azt mondja fél! Majd egyszer! Nem sokat csinált! Én már egy párszor kényeztettem férfi tagját! Nem szeret eléggé? Vagy tényleg fél?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 10:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szerintem az is elképzelhető, hogy nem szeret nyalni!Van aki nem szereti csinálni!
2008. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez van. Csak én szólni sem merek... és most jó sok idő után közölte, hogy lehetek öznő. Vannak ilyen pasik.

Szerintem is kölcsönös. Abszolút. És ha megteszed... tegye meg ő is. Elég nagy gond, ha ezt nem érzi magától. Hogy inkább neki kéne kényesztetni... ha egyoldalúnak érzel ennyire valamit.. kérlek, ne hagyd magad! Állj a sarkadnak. Nő vagy. Viselkedjen úgy veled, mint egy nővel!

2008. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne mindenki szeret nyalni...van aki undorítónak tartja, még akkor is ha szeret...Nem azon múlik a szeretet, hogy kinyal-e...
2008. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó én azért megértem a barátját. Egy normális lány is először izgul hogy hogyan csinálja a barátjának hogy jó legyen. Nem arról van szó hogy nem szeretne eléggé, baromság. Csak meg kell jöjjön a kedve, vagy ne erőltesd, ha megkíván úgyis belekezd, és egyre jobban csinálja majd..reméljük ;)
2008. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2008. aug. 2. 10:33
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!